Haber Detayı
25 Şubat 2019 - Pazartesi 14:28
 
KOCAİSPİR’E YOĞUN İLGİ
Cumhur İttifakının Yüreğir Belediye Başkan Adayı Av. Fatih Mehmet Kocaispir, 31 Mart’ta yapılacak seçimlerde göreve gelmesi halinde toplumun her kesimine eşit ve adaletli davranacaklarının sözünü verdi.
SİYASET Haberi
KOCAİSPİR’E YOĞUN İLGİ

Adalet ve hizmetin her kesime ve herkese eşit dağıtacaklarının sözünü veren Fatih Mehmet Kocaispir, Yüreğir için hazırladıkları projelerin çok yakında kamuoyuyla paylaşacağını söyledi. 19 Mayıs Anadolu Mahallesi esnafını ziyaret eden Başkan Kocaispir ve Ak Parti Yüreğir İlçe Başkanı Yaşar Turan, gördükleri ilgi karşısında şaşırdılar. Halkın dokunmak ve sohbet etmek istediği Kocaispir, “ Şimdi ayağınıza geldim, seçildikten sonra yine ayağınıza gelerek sorunlarınızı dinleyeceğim” dedi. 

Adaylarına halkın büyük ilgi gösterdiğine dikkat çeken AK Parti Yüreğir İlçe Başkanı Yaşar Turan, gördükleri ilginin Fatih Kocaispir’i Başkan yapacağını söyledi. Esnaf ziyareti sırasında halk ile görüşen, konuşan ve dertlerine derman olmaya çalışan Başkan Adayı Kocaispir’i balkondan çay içmeye davet eden Ali Yüksel’in isteğini kırmayarak, çayı vatandaşlarla içti. Davetine icabet eden Kocaispir’e halk alkışlarla destek oldu. Yüksel “Ak Kadrolar halkın her zaman yanında oldu. Davetimize icabet ettiğiniz için sizlere teşekkür ediyoruz” şeklinde konuştu.  

Kaynak: Editör:
Etiketler: KOCAİSPİR’E, YOĞUN, İLGİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı