GÜNDEM

Konya Ankara Karayolunda fabrika yangını! Yol trafiğe kapatıldı

Konya’dan son dakika yangın haberi… Konya Organize Sanayi bölgesinde bulunan bir boya fabrikasında başlayan yangın kısa sürede büyüdü. Olay yerine gelen itfaiye ekipleri yangına müdahale ediyor ancak yoğun duman sebebiyle Konya Ankara Karayolu trafiğe kapatıldı.

Konya’nın Merkez Selçuklu İlçesi Büyükkayacık Mahallesi Organize Sanayi Bölgesi Evrenköy Caddesi’nde bulunan bir boya fabrikasında henüz bilinmeyen bir sebeple yangın çıktı. Yangın kısa sürede büyürken Dumanlar gökyüzünü simsiyaha bürüdü. Alevler içeride bulunan boyaların tutuşması ile beraber tüm fabrikayı sardı.

PATLAMA SESLERİ YÜKSELİYOR

Konya’da yangın çıkan boya fabrikasından zaman zaman patlama sesleri ve yükselirken Konya İtfaiyesi ve organize sanayi bölgesinde bulunan itfaiye ekipleri yangına müdahale ediyor. Boya fabrikasında başlayan yangına itfaiyenin müdahalesi sürerken polis ekipleri de vatandaşların zarar görmemesi için çevrede güvenlik önlemleri aldı mı

KONYA ANKARA YOLU TRAFİĞE KAPATILDI

Konya Organize Sanayi bölgesinde başlayan ve Siyah bulutların yükseldi Fabrika Yangını sebebiyle Konya Ankara Karayolu da tedbir amaçlı trafiğe kapatıldı. İtfaiye ekiplerinin yangına müdahalesi hala devam ediyor.

Başa dön tuşu