GENEL

KPSS ortaöğretim sınavında kalem silgi su verilecek mi?

Milyonlarca kişinin katılacağı KPSS ortaöğretim sınavı 6 Kasım 2022 pazar günü yapılacak. Peki, KPSS ortaöğretim sınavında kalem silgi su verilecek mi?

Heyecanla beklenen KPSS ortaöğretim sınavı 6 Kasım 2022 pazar günü yapılacak. Çok sayıda adayın katılacağı sınav öncesinde merak edilen sorular bulunuyor. Adaylar yanlarında bulundurmaları gereken araç ve gereçleri de merak ediyor. Peki, KPSS 2022 ortaöğretim sınavına kalem, silgi, su gibi materyaller alınacak mı?

ÖSYM tarafından 6 Kasım pazar günü KPSS ortaöğretim sınavı gerçekleştirilecek. Sınav öncesinde adaylar yanlarına ne almaları gerektiğini merak ediyor. Peki, KPSS sınavına ne götürülür? KPSS’de yasak olan eşyalar nelerdir? KPSS sınavında kalem silgi ve su gibi materyaller verilecek mi?

KPSS 2022 ORTAÖĞRETİM SINAVINDA KALEM VE SİLGİ VERİLECEK Mİ?

KPSS 2022 Oturumları devam ediyor. KPSS ortaöğretim sınavı 6 Kasım pazar günü yapılacak. Adaylar sınavla ilgili bir çok detayı merak ediyor. KPSS 2022 ortaöğretim sınavında hangi eşyalar alınacak yasak olan eşyalar neler? KPSS ortaöğretim sınavında kalem silgi su gibi eşyalar sınava alınacak mı?

ÖSYM tarafından yapılan açıklamaya göre adayların KPSS 2022 ortaöğretim sınavına gelirken yanlarında Kalem ve silgi getirmesine gerek yok. Adayları sınav salonunda gerekli olan kalem silgi kalemtraş şeker ve peçete gibi ürünler set olarak kapalı şekilde verilecek. Adaylar sınav salonuna Sadece su getirebilecek.

Başa dön tuşu