GÜNDEM

Marmaray’da bir kişi raylara atlayarak intihar etti

Marmaray Yenikapı istasyonunda bir kişi raylara atlayarak intihar etti. Marmaray Yenikapı durağında yaşanan intihar olayının ardından Marmaray’dan açıklama geldi. Saat 13.26 sularında meydana gelen olayın ardından Marmaray seferlerinin tek hattan gecikmeli olarak yapıldığı bilgisi paylaşıldı.

Marmaray Yenikapı durağında öğleden sonra meydana geldiği aktarılan intihar olayı sonrasında Marmaray’ın resmi sosyal medya hesabından açıklama yapıldı. Marmaray’da intihar iddiaları sosyal medyanın gündemine yerleşirken Marmaray’dan yapılan açıklama ile intihar iddiaları doğrulandı. İntihar olayı sebebiyle Marmaray seferlerinin Kızılçeşme-Üsküdar durakları arasında tek hattan gecikmeli olarak yapıldığı bilgisine yer verildi.

RAYLARA ATLADI

Marmaray Yenikapı durağında saat 13.26 sularında bir kişinin raylara atlayarak intihar ettiği iddiası sosyal medyanın gündemine yerleşti. Kısa bir süre sonra Marmaray’ın resmi sosyal medya hesabından intihar olayı doğrulandı. Marmaray’ın açıklamasında, Saat 13.26’da Marmaray Yenikapı durağında yaşanan üzücü bir intihar olayı nedeniyle trenlerimiz Kızılçeşme-Üsküdar arasında tek hattan gecikmeli olarak işlemektedir.’ ifadeleri yer aldı.

 

Başa dön tuşu