MEDYA

Mehmet Ali Erbil Tiktok’ta fena trollendi! Çok heyecanlandı ama karşısındaki sahte Ronaldo çıktı

Ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil Tiktok’ta büyük tuzağa düştü. Tiktok’ta canlı yayın açan ünlü şovmen, Cristiano Ronaldo ile konuştuğunu sanarak çok heyecanlandı ancak trollendi.

Ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil son dönemlerde tiktok’tan yaptığı canlı yayınlarla gündeme gelmeye devam ediyor. Bu gün yine TikTok hesabından canlı yayın yapan Mehmet Ali Erbil fena trollendi. Yayın sırasında, Ronaldo ile konuştuğunu zanneden Mehmet Ali Erbil çok heyecanlandı fakat karşısındaki sahte bir hesap.

Son günlerde hem özel hayatı ile hem de TikTok hesabı ile gündemden düşmeyen ünlü komedyen Mehmet Ali Erbil bu defa fena faka bastı. Yeni açtığı TikTok hesabından sık sık yayın yapan ve binlerce lira kazandı iddia edilen Mehmet Ali Erbil bugünkü canlı yayınında Cristiano Ronaldo ile konuştuğunu sandı ancak sahte hesap şoku yaşadı.

SAHTE HESAP TARAFINDAN TROLLENDİ

Mehmet Ali Erbil, bugün TikTok hesabından canlı yayın açtı. Bu sırada Mehmet Ali Erbil’in yayınına Cristiano Ronaldo bağlandığı, ünlü şovmen karşısında dünyaca ünlü futbolcuyu görünce bir hayli heyecanlandı ve İngilizce konuşmaya başladı.

RONALDO GERÇEK ÇIKMADI

Ancak gerçek bir süre sonra anlaşıldı. ünlü şovmen sahte bir hesap tarafından trollendi Ve karşısındaki gerçek Ronaldo değildi. Bunu anlayan ünlü şovmenin yüzü düştü.

Başa dön tuşu