MEDYA

Mehmet Dinçerler Rawan Bin Hussain ile sarmaş dolaş görüntülendi

Ünlü şarkıcı Hadise ile iş insanı Mehmet Dinçerler, Nisan ayında sessiz sedasız evlenmiş ve Eylül ayında bu evliliği tek celsede noktalamıştı. Boşanma süreçleri çok konuşulan ünlü çiftin her bir açıklaması olay olmuştu. Boşanmanın ardından Hadise’yi çok çabuk unutan Dinçerler, katıldığı bir düğünde Kuveytli şarkıcı Rawan Bin Hussain ile sarmaş dolaş görüntülendi.

Hadise ile boşanma süreçleri çok konuşulan ve hakkında çok sayıda iddia ortaya atılan Mehmet Dinçerler, bu süreçte kendisine Hadise ile yöneltilen tüm soruları yanıtsız bıraktı. Ünlü çift, Eylül ayında tek celsede boşandı. Boşandıktan sonra hakkında aşk dedikoduları bitmeyen Dinçerler, bir düğünde Kuveytli bir şarkıcıyla sarmaş dolaş görüntüleri ile gündeme geldi.

KUVEYTLİ ŞARKICIYLA SARMAŞ DOLAŞ DANS ETTİ

Hadise ile Mehmet Dinçerler evliliği geçtiğimiz Eylül ayında tek celsede sonlanmıştı. Söylemezsem Olmaz’ın haberine göre, geçtiğimiz günlerde bir düğüne katılan Mehmet Dinçerler, Kuveytli ünlü şarkıcı Rawan Bin Hussain ile samimi şekilde dans ederken görüntülendi. İkilinin sarmaş dolaş dans ettiği anlar düğüne katılan diğer davetliler tarafından kayda alındı.

SORULARI CEVAPSIZ BIRAKTI

Düğün çıkışında basın mensuplarının sorularını yanıtsız bırakan Mehmet Dinçerler, aracına binerek hızla uzaklaştı. İkilinin düğünden ayrı ayrı çıktığı öğrenildi. Öte yandan Kuveytli şarkıcı Rawan Bin Hussain’in de gördüğü psiklojik baskı sebebiyle yakın zamanda eşinden boşandığı öne sürüldü.

 

Başa dön tuşu