MEDYA

Melike Şahin’in sevgilisi tartışma yarattı: Eşi olduğu iddia edildi

Seslendirdiği şarkılar ve konserleriyle son dönemin en iyi çıkış yapan sanatçılarından biri olan Melike Şahin, özel hayatıyla gündeme geldi. Son dönemin en beğenilen seslerinden biri olan Şahin’in sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım tartışma yarattı. Adının ‘Sedat’ olduğu öğrenilen erkek arkadaşıyla bir karesini paylaşan Şahin’in yanındaki kişinin eşi olduğu iddia edildi.

Ünlü şarkıcı Melike Şahin’in sosyal medya hesabından paylaştığı fotoğrafı çok konuşulacak bir iddiayı gündeme taşıdı. Şahin’in sosyal medya hesabından erkek arkadaşıyla yaptığı bir paylaşımın ardından fotoğraftaki adı ‘Sedat’ olduğu öğrenilen kişinin ünlü şarkıcının sevgilisi değil eşi olduğu öne sürüldü. Özel hayatıyla gündeme gelmekten hoşlanmayan ve gözlerden uzak yaşamayı tercih eden Melike Şahin, paylaşımına gelen yorumlara da yanıt vermedi.

5. YIL DÖNÜMLERİNİ KUTLADI

Ünlü şarkıcı Melike Şahin, sosyal medya hesabından sevgilisi ile 5. yıl dönümlerini romantik bir kare ile kutladı. Şahin’in bu paylaşımı kısa sürede sosyal medyanın gündemine oturdu. Özel hayatıyla ön planda olmayan ve gözlerden uzak yaşamayı tercih eden Şahin’in paylaştığı fotoğrafta yanındaki kişinin eşi olduğu iddia edildi.

YAŞ FARKI ÇOK KONUŞULDU

Melike Şahin ve erkek arkadaşı arasındaki yaş farkı sosyal medyanın gündemine oturdu. Söz konusu fotoğraftan yola çıkarak çift hakkında yorumlarda bulunan sosyal medya kullanıcıları yaş farkını eleştirdi. Bazı sosyal medya kullanıcıları ise yaş farkını eleştiren kişilere tepki gösterdi. Melike Şahin’den ise sevgilisiyle paylaştığı fotoğrafa gelen yorumlar ve fotoğraftaki kişinin eşi olduğuna dair iddialarla ilgili herhangi bir açıklama gelmedi.

 

Başa dön tuşu