MEDYA

MesterChef yine yangın yeni, ortalık karıştı kalpler kırıldı! Danilo Şef’in o yarışmacıya demediği kalmadı!

Belki de yarışma programlarının içerisinde en çok izlenen program Mesterchef Türkiye’de yeni bölüm fragmanı ekranlarda yerini aldı. Dün gece yayınlanan programda kaptanlık yarışı yapıldı. Gerçekleşen mücadeleyi Burak Revanbahş kazandı. Yayınlanan yeni bölümde Danilo Şef yarışmacıya demediğini bırakmadı!

Acun Medya’nın TV8 ekranlarında seyircinin karşısına çıkan ve en çok izlenen yarışma programlarından biri olan ‘MasterChef Türkiye’nin dün akşamki bölümünde oynanan kaptanlık yarışını Burak Revanbahş kazandı. Kırmızı takımın kaptanlığını ise Tayfun Genç üstlendi.

Yarışmanın bu akşamki fragmanı meraklı bekleyenleri ile buluştu. Fragmanda Danilo Şef ağza alınmayacak laflar etti!

Psikolojik baskı var

Önceki akşam yayınlanan bölümde Atike Bozkaya, duygusal anlar yaşayarak göz yaşları içerisinde yarışmaya veda etmişti. Atike Bozkaya yaptığı veda konuşmasında “Sizi seviyorum. Eleştirinizi, nasihatlerinizi bir ders olarak heybeme atıyorum. Burası psikolojik baskının çok yüksek olduğu bir yer. Sizleri dışında burada bulunan ses ekibine de ayrıca teşekkür ederim” diyerek ses ekibinde bulunan herkesin ismini tek tek saymıştı.

Kızın seninle gurur duysun

Konuşma sırasında göz yaşlarını tutmakta zorlanan yarışmacı için Mehmet Yalçınkaya, “Kızın seninle gurur duysun, biz senin her haline şahidiz, yolun açık olsun” sözlerini kullandı.

Yarışmanın bu akşamki bölümü için yayınlanan fragmanda Danilo Şef’in sözleri herkesi korkuttu! Bu akşam ekranlara gelecek olan yarışmada ilk önce takım oyunu oynanacak. Yarışmanın yayınlanan fragmanında ise en çok dikkat çeken şey Danilo Şefin, hiç mutlu değiliz, şeklinde kullandığı sözler oldu. Bu akşamki yarışmada sergilenecek olan performans ve ortaya çıkan yemeği beğenmedi.

Başa dön tuşu