GÜNDEM

Migros coştukça coştu! Migros 4 lt sıvı yağ bugüne kadarki en düşük fiyata indi!

Migros’ta dev indirim günleri devam ediyor. Migros 4 lt sıvı yağ fiyatları öyle bir düştü ki böyle indirim daha önce görülmedi. Migros markalı ayçiçek yağı fiyatlarında Tarihi indirim başladı.

Migros, hesaplı fiyatları ve kaliteli ürünleri ile Türkiye’nin en çok tercih edilen Market zincirlerinden olmaya devam ediyor. Her gün raflarda indirimli ürün bulmanın mümkün olduğu ünlü marketler zincirinde bugüne özel Ayçiçek yağı kampanyası başladı. Migros markalı sıvı yağ ürünlerinde yüzde 30’a yakın indirim var. Hem şubelerden hem de sanal market üzerinden yapacağınız alışverişlerde indirimler geçerli.

Migros ayçiçek yağı indirimi özellikle artan gıda fiyatları nedeniyle hayatını geçindirmek de güçlük çeken vatandaşlar tarafından çok Takip ediliyor. Migros Sanal Market üzerinden yapılacak olan alışverişlerde ayçiçek yağı fiyatlarındaki değişim ise dikkat çekiyor. Aynı şekilde şubelerde de Migros markalı sıvı yağ ürünlerinde büyük fırsatlar var. Peki Migros ayçiçek yağı fiyatları ne kadar? Migros sıvı yağ kaç TL? Migros 4 lt sıvı yağ Fiyatları ve merak edilen her şey haberimizde…

MİGROS 25 EKİM 2022 AYÇİÇEK YAĞI FİYAT LİSTESİ

Migros’ta bugün ayçiçek yağı fiyatları tarihi indirime girdi. Hem Migros markalı sıvı yağ ürünlerinde evde diğer markalarda büyük fırsat var. Migros 25 Ekim 2022 sıvı yağ fiyatları şu şekilde;

Yudum Ayçiçek Yağı 4 lt: 150 TL

Yudum Ayçiçek Yağı teneke 4 lt: 159 TL – Trendyol

Kırlangıç Ayçiçek Yağı 4 lt: 144 TL – Çağrı Market

Sırma Ayçiçek Yağı 4 lt: 139 TL – CarrefourSA

Emek Ayçiçek Yağı 4 lt: 152 TL – Trendyol

Ayrıca Migros Sanal Market üzerinden yapacağınız alışverişlerde sıvı yağ fiyatlarında ekstra indirim var. Migros sanal markette 4 lt Komili ayçiçek yağı fiyatı 126 TL’ye düştü.

25 EKİM MİGROS İNDİRİMLİ FİYAT LİSTESİ

Migros’ta Bugün sadece ayçiçek yağı ürünlerinde değil Hemen hemen raflardaki Tüm ürünlerde büyük fırsatlar sizlerle buluşacak not al Migros’un kaliteli ve hesaplı ürünlerini kaçırmak istemiyorsanız mutlaka en yakın şubeye uğramayı ihmal etmeyin. Ayrıca sanal market üzerinden sipariş vererek ürünlerin evini ve kadar gelmesini sağlayabilirsiniz.

Başa dön tuşu