GÜNDEM

Migros meydan okudu! Migros bu hafta sonu ayçiçek yağı, toz şeker, kağıt havlu, çay, yumurta ve peynir fiyatlarında yüzde 50 indirim yaptı

Migros’ta bu hafta sonu büyük indirim başlıyor! Migros hafta sonu indiriminde ayçiçek yağı, toz şeker, kağıt havlu, tuvalet kağıdı, yumurta, çay ve peynir fiyatları yüzde 50 indirime giriyor.

Migros meydan okudu! Hafta sonu ayçiçek yağı, toz şeker, kağıt havlu, çay, yumurta ve peynir fiyatlarında yüzde 50 indirim yaptı. Migros indirim çılgınlığı hız kesmeden devam ediyor. Hafta içi en uygun fiyatlarla gıda ürünü satışı yapan ünlü Marketler Zinciri Hafta sonuna özel olarak yeni kampanya fiyatlarına duyurdu. Migros’ta bu hafta sonu A’dan Z’ye Tüm ürünlerde büyük indirim var. Özellikle temel gıda ürünü ihtiyaçlarını Migros Market raflarında çok hesaplı bir şekilde karşılamak mümkün. Migros resmen yeni indirim kampanyası ile rakiplerine meydan okumaya başladı. Peki, Migros’ta bu hafta sonu neler var? Migros hafta sonu indirimleri ve detaylar haberimizde…

Migros’tan ekonomik alışveriş yapmak isteyen tüm vatandaşlara büyük fırsat. Bu hafta Migros raflarında özellikle temel gıda ürünlerinde %50 indirim fırsatı var. Hesaplı ve kaliteli alışveriş yapmak isteyenler Migros’un bu kampanyasını sakın kaçırmasın. Türkiye’nin en uygun fiyatlı Market zincirlerinden olan Migros aradığınız tüm ürünleri ekonomik fiyatları ile sizlere sunmaya devam ediyor. Migros’un özel indirim kampanyası sadece bu hafta sonu için geçerli. İndirime giren ürünler arasında 5 litre ayçiçek yağı, tuvalet kağıdı, kağıt havlu, yumurta, çay da bulunuyor. Migros 4 Kasım 2022 indirimli fiyat listesi haberimizde…

MİGROS’TA HAFTA SONU AYÇİÇEK YAĞI İNDİRMİ

Migros ekonomik alışveriş yapmak isteyen tüketicilere hesaplı fiyat garantisi ile Ürün satışı yapmaya devam ediyor. Bu hafta Migros’un indirimli ürünlerini mutlaka incelemenizde fayda var. Çünkü özellikle ucuz ayçiçek yağı alışveriş yapmak isteyenlere özel çok sayıda ürün geliyor. Migros’ta 3 litre Orkide Ayçiçek Yağı bu hafta sonu 99 TL fiyatı ile dikkat çekiyor. 1 litre Yudum ayçiçek yağı ise 36 TL’den satışa sunuluyor. Zeytinyağı alışverişi yapmak isteyenler Komili sızma zeytinyağını 99 TL fiyatı ile satın alabilir.

4 KASIM MİGROS İNDİRİMLİ FİYAT LİSTESİ

Ayrıca fiyat artışı ile rekor kıran ürünlerden olan pirinç de bu hafta sonu Migros’ta indirimli olarak sizlerle buluşacak. Migros 2,5 kilogram pirinç fiyatı sadece 60 TL olarak sizlere ulaşacak. Bunun yanında 5 kilogram un 60 TL, 1 kilogram un ise 7 TL fiyatı ile raflarda yerini almaya hazırlanıyor.

Özellikle temel gıda ürünlerinde büyük indirim kampanyası yapan Migros marketin hafta sonu ucuz fiyatları kaçmaz. Kurutulmuş domates, erişte, toz şeker, Süt ve süt ürünleri, yumurta gibi daha birçok üründe bu hafta sonu Migros’ta büyük indirim var. Ayrıca Migros marketin hafta sonu indirimlerinde tuvalet kağıdı ve kağıt havlu gibi ihtiyaçlarınızı da çok uygun fiyatlı olarak satın alma şansına sahipsiniz.

Migros’un dev indirim kampanyası bugün başlıyor ve bütün hafta sonu boyunca devam edecek. Ancak özellikle fiyatı yarıya inen ürünler stoklarla sınırlı Bu fırsatı kaçırmayın.

Başa dön tuşu