GÜNDEM

Migros’tan kapış kapış gidecek ayçiçek yağı indirimi! Son gün yarın, acele edin

Migros yeni haftaya indirim haberi ile başladı! Ayçiçek yağı fiyatları değişti, indirime girdi. Migros kapış kapış gidecek indirim fırsatlarını Sakın kaçırmayın.

Migros’tan kapış kapış gidecek ayçiçek yağı indirimi! Son gün yarın, acele edin. Migros ayçiçek yağı indirimi ile yine vatandaşların bütçesine hitap etmeye devam ediyor. 81 ilde bulunan Market zincirleri ile her daim ekonomik ve uygun fiyatlı ürünlerini tüketiciye sunan ünlü Marketler Zinciri Yeni haftaya özel ayçiçek indirim kampanyasını duyurdu. Migros’ta bugün başlayan fırsatlar 9 Kasım tarihine kadar devam edecek. Migros 1 litre ayçiçek yağı, hesaplı fiyatları ile sizlerle buluşacak.

Migros, çığır açan indirim kampanyalarına ara vermeden devam ediyor. Hem fiyatları hem de kalitesi ile her daim öne çıkan market zincirleri arasında bulunan Migros, yeni Haftaya da indirim duyurusu ile başladı. Migros’un resmi internet sitesi ve Sanal Market uygulaması üzerinden bu sabah yapılan duyuruya göre bu hafta raflarda 1 litre Migros markalı ayçiçek yağı çok hesaplı fiyatlarla tüketiciye ulaşacak. Migros’un yeni kampanyasından yararlanmak isteyenlerin acele etmesi gerekiyor çünkü ürünler stoklarla sınırlı.

MİGROS 1 LİTRE AYÇİÇEK YAĞI FİYATI

Migros’un resmi internet sitesinden yapılan açıklamaya göre bugün başlayan indirim kampanyası 2 gün boyunca geçerli olacak. Migros 1 litre ayçiçek yağı 31,90 TL fiyatı ile raflarda yerini alacak. Kampanyadan faydalanmak için Migros Sanal Market üzerinden de sipariş vermek mümkün. Bunun dışında 81 ilde bulunan bütün Migros mağazalarında indirimli ürün geçerli.

31 EKİM 2022 MİGROS İNDİRİMLİ FİYAT LİSTESİ

Migros’ta indirim var Bununla da sınırlı değil. 31 Ekim 2022 tarihinde başlayan yeni indirim kampanyası kapsamında Migros 5 kilogram un 47,90 TL, Colgate ikili paket diş macunu 59,90 TL, Yumoş çamaşır bakımı deterjanı 42 yıkama 63,90 TL Fiyatı ile raflarda çoktan yerini aldı. Migros marketin kampanyası hem mağazalarda geçerli hem de sanal market üzerinden sipariş veren kullanıcılara sunuluyor. Kampanyadan faydalanmak için Money kart kullanıyorsanız ekstra indirimli avantajlar da sizleri bekliyor.

Başa dön tuşu