GÜNDEM

Migros’tan tarihi indirim! Ayçiçek yağı fiyatları ilk kez bu kadar düştü, 4 L ayçiçek yağı şok fiyata satışta!

Migros’tan büyük ayçiçek yağı kampanyası geldi. Tarihinde indirme imza atan Migros’ta ayçiçek yağı fiyatları ilk kez bu kadar düştü. Migros 4 litre sıvı yağ fiyatları bakın kaç TL oldu?

Migros indirim kampanyaları son dönemlerde tüketicilerin en büyük gündemlerinden biri haline geldi. Sürekli ekonomik ve kaliteli ürünlerini uygun fiyatlı olarak tüketicilerle buluşturmak için kampanya yapmaya devam eden Migros Yine dikkat çekecek bir indirim haberi ile gündemde. Migros’un 4 litrelik ayçiçek yağı indirimi Market önünde kuyruk sebebi olacak. Çünkü Migros’ta sıvı yağ fiyatları neredeyse yarı fiyatına düştü. Peki, Migros 4 litre ayçiçek yağı kaç TL? Migros 27 Ekim 2022 ayçiçek yağı fiyatları ne kadar?

Tüketicilerin en çok tercih ettiği zincir marketlerden biri olan Migros Market, hem mağazalarında hem de sanal market üzerinden onlar ve ürünü hesaplı fiyatları ile satışa sunmaya devam ediyor. Ayrıca birçok pazar yerinde de Migros’un ürünleri çok ekonomik fiyatlarla tüketicilerle buluşuyor. Migros’tan Bugün yeni bir ayçiçek yağı kampanyası daha geldi. Son dönemlerde fiyatı oldukça artan ayçiçek yağının fiyatlarını düşüren Migros bir gün bu kampanyası ile birlikte 4 litre sıvı yağ fiyatını gibi çekti. Peki, bugün Migros’ta ayçiçek yağı fiyatları ne kadar? Migros ayçiçek yağı indirimli fiyat listesi belli oldu mu? Migros güncel ayçiçek yağı fiyatları ve detaylar haberimizde…

MİGROS’UN GÜNCEL AYÇİÇEK YAĞI FİYATLARI

Migros mağazalarında, sanal market üzerinde ve pazar yerlerinde satışa sunulan ayçiçek yağı fiyatları belli oldu 27 Ekim 2022 ayçiçek yağı fiyatları şu şekilde;

Yudum Ayçiçek Yağı 4 lt: 150 TL

Yudum Ayçiçek Yağı teneke 4 lt: 159 TL – Trendyol

Kırlangıç Ayçiçek Yağı 4 lt: 144 TL – Çağrı Market

Sırma Ayçiçek Yağı 4 lt: 139 TL – CarrefourSA

Emek Ayçiçek Yağı 4 lt: 152 TL – Trendyol

MİGROS SANAL MARKET AYÇİÇEK YAĞI FİYATLARI

Son dönemlerde ayçiçek yağı fiyatlarına zam üstüne zam yapılırken Migros markette 4 litre ayçiçek yağı şu anda 126 TL fiyatı ile satışta. Komili 4 litre ayçiçek yağına yüzde yirmi altı indirim yapan Migros, rakiplerinden çok düşük fiyatlarla Bu ürünü tüketiciyle buluşturuyor.

Başa dön tuşu