MEDYA

Mika Can Raun tuvalete attığı paranın üzerine sifonu çekti

Sosyal medya fenomeni Mika Can Raun, yeni bir skandalla gündemde. Yaptığı paylaşımlarla sık sık gündeme gelen ve eleştirilen Mika Can Raun, bu kez klozete attığı 100 TL’nin üzerine sifonu çekmesiyle gündem oldu. 100 TL’yi klozete atan ve üzerine sifonu çeken TikTok fenomenine eleştiri yağdı. Kendisine gelen eleştirilere skandal bir yanıt veren Raun, ‘Güzel ülkemin kanalizasyonuna 100 TL kazandırdım’ dedi.

TikTok’ta paylaştığı videolarla gündemden düşmeyen ve kısa sürede fenomen olan Mika Can Raun, cinsiyet değiştirme operasyonu ile bambaşka biri olmuştu. Paylaşımları ve açıklamalarıyla sık sık gündeme gelen sosyal medya fenomeni, son olarak klozete attığı paranın üzerine sifonu çekmesiyle eleştirilerin hedefi oldu. 100 TL’yi klozete attığı anları sosyal medya hesabından paylaşan fenomene tepki yağdı.

100 TL’Yİ KLOZETE ATIP ÜZERİNE SİFONU ÇEKTİ

TikTok’ta yaptığı paylaşımlarla kısa sürede tanınan ve geniş bir kitleye ulaşan Mika Can Raun, verdiği pozlarla da gündemden düşmüyor. Cinsiyet değiştirme operasyonu geçiren ve bamşka biri olan ünlü fenomen, son dönemde skandal paylaşımlara imza atıyor. Raun’un son paylaştığı video ise yine tepki topladı. Instagram hesabından dans ederek şarkı söylediği anlarda klozete 100 TL atan ve paranın üzerine sifonu çeken fenomenin bu hareketine tepki yağdı.

‘GÜZEL ÜLKEMİN KANALİZASYONUNA 100 TL KAZANDIRDIK’

Yaptığı hareketle çok eleştirilen ve tepkileri üzerine çeken Mika Can’a ‘100 TL’yi niye klozete attın, üzerine bastın?’ şeklinde yorumlar geldi. Kendisini eleştirenlere cevap veren fenomen, ‘Millet Avrupa’da derelere, çeşmelere atıyor da ne oluyor? Biz güzel ülkemin kanalizasyonuna 100 TL kazandırdık diye suç mu?’ dedi.

Başa dön tuşu