Haber Detayı
11 Kasım 2016 - Cuma 03:17
 
Müzik dünyasının iki devi Linet ve Haktan, aynı gece Adanalılara canlı performans sunacak
Adana’da 10 yıldır eğlence dünyasında büyük başarılara imza atan Bilge Ajans’ın sahipleri Bilge Canbaz ve Serap Tatlı, bu kez müzik dünyasının iki büyük devini aynı anda Adanalılarla buluşturuyor. Linet ve Haktan, 3 Aralık Cumartesi günü, Seyhan Oteli’nde Adanalılara unutulmaz bir gece yaşatacak. İki dev sanatçının aynı anda canlı performansla bir konserde sahneye çıkacak olması da Türkiye ve Adana için bir ilk olacak.
SANAT Haberi
 Müzik dünyasının iki devi Linet ve Haktan, aynı gece Adanalılara canlı performans sunacak

Geride kalan 10 yıl boyunca Bülent Ersoy, Ceylan, Demet Akalın, Yıldız Tilbe, Tan, Rober Hatemo, Cengiz İmren, Petek Dinçöz, Gülşen ve daha bir çok sanatçıyı Adanalılarla defalarca buluşturan, üzerinden uzun zaman geçtikten sonra dahi adından söz ettiren başarılı organizasyonları hayata geçiren Bilge Ajans’ın kurucu ortakları Canbaz ve Tatlı, Adanalıları her zamanki gibi hayli renkli ve bir o kadar profesyonel bir gecede ağırlayacak olmanın heyacanını yaşıyor. KALİTELİ HİZMET NİHAİ HEDEFİMİZ Bu işe yıllarını vermiş erkeklerin dahi zaman zaman sıkıntılar yaşadığı bir sektörde, iki kadın olarak tutunmanın, başarılı olmanın, aranan isimler haline gelmenin gururunu yaşayan Bilge Canbaz ve Serap Tatlı, “Çeşitli konserlerde ve organizasyonlarda misafir ettiğimiz insanlara en kaliteli hizmeti sunmak nihai hedefimiz. Bir konserde ya da farklı bir organizasyonda, hizmet sunduğumuz insanların mutlu-memnun olması, bize işimizi isteğimiz kalitede yaptığımıza dair büyük haz yaşatıyor. Linet ve Haktan gibi iki büyük sanatçıyı Adanalılarla buluşturacak olmamızın heyacanı bir başka. Böyle iki müzik devinin, canlı performansla aynı anda izlenmesiyle Türkiye’de bir ilke imza atılmış olacak. Bu konserden sonra eğlence dünyasında hiç bir şey eskisi gibi olmayacak. Adanalıları konserimize bekliyoruz” diye konuştular.
Kaynak: Editör:
Etiketler: , Müzik, dünyasının, iki, devi, Linet, ve, Haktan,, aynı, gece, Adanalılara, canlı, performans, sunacak, , , ,
Yorumlar
Haber Yazılımı