GÜNDEM

Nefes aldıracak düşük faizli kredi kampanyası başladı! Faiz oranı 0.49, aylık taksit 370 TL! 3 banka resmi duyuru yaptı

Acil nakit ihtiyacı olanlara rahat nefes aldıracak düşük faizli kredi kampanyası başladı! 0.49 faizli, 10 bin TL nakit kampanyasında aylık taksit 370 TL olacak. İşte başvuru şartları.

Nakit paraya ihtiyacı olanlar bu düşük faizli kredi kampanyasını kaçırmasın. Hayat pahalılığı ve enflasyonun giderek arttığı şu günlerde nefes aldıracak haber az önce geldi. Nakit ihtiyacı olanlara tam 10 bin TL hızlı kredi verilecek. Nakit kampanyası duyurusunu yapan banka, resmi internet sitesinden de şartları açıkladı. Tek yapmanız gereken TC kimlik kartı ile şubeye giderek başvuru yapmak. Ek belge, kefil ya da şart aranmıyor. Başvuru sonucu sadece 3 dakika içinde belli oluyor. Aylık taksitler ise bütçenize göre belirleniyor. İşte düşük faizli kredi şartları ve başvuru detayları…

Nefes aldıracak düşük faizli kredi kampanyası başladı! Faiz oranı 0.49, aylık taksit 370 TL! 3 banka resmi duyuru yaptı. 0.49 faizli kredi imkanı günümüzde hayal gibi görünse de acil nakit ihtiyacı olanlar için bir banka bu imkanı sağlamaya başladı. Ancak çok yüksek limitli olmaması şartı ile kamu bankaları başvuru yapanlara düşük faizli kredi kampanyası sunmaya devam ediyor. Ziraat, Vakıf ve HalkBank 0.49 faiz oranı ile kredi vermeye devam ediyor. 10.000 TL’ye kadar olan acil nakit ihtiyaçlarınız için hemen kamu bankalarına başvuru yapabilirsiniz. Üstelik de 36 ay vadeli olarak alabileceğiniz kredide aylık taksit tutarı ise 370 TL olacak. İşte başvuru şartları ve detaylar…

ZİRAAT, VAKIF VE HALKBANK DÜŞÜK FAİZLİ KREDİ VERİYOR

Vatandaşların her daim acil ihtiyaçlarına çözüm olan kamu bankaları 0.49 faizli kredi arayanların da derdine derman oluyor. Ziraat, Vakıf ve HalkBank, 5.000, 7.500 ve 10.000 TL’ye kadar olan nakit ihtiyaçlarınıza hemen yanıt verirken faiz oranı ise diğer bankalardan oldukça düşük. Bu 3 kamu bankası 0.49 faizli krediyi tek bir başvurunuza hesabınıza yatırıyor. Başvurunuz sadece dakikalar içinde onay alırken, para ise ATM kartınıza yatıyor. Başvuru esnasında ise kefil ya da ek bir belge istenmiyor. Limit çok düşük olduğu için sadece TC kimlik kartınızda gelir belgesiz olarak başvuru yapabilirsiniz.

AYLIK TAKSİT 370 TL OLARAK BELİRLENDİ

Ziraat, Vakıf ve HalkBank, düşük faizli ihtiyaç kredisi kampanyası kapsamında başvurusu onaylananlara 36 ay vadeli olarak kredi sunuyor. Maddi durumunuz da göz önünde bulundurularak taksit tutarları bütçenize göre belirleniyor. Örneğin 10 bin TL düşük faizli kredi alacaksanız aylık ödemeniz 370 TL olarak. İsterseniz daha kısa vadeli olarak kredi kullanarak daha fazla taksit ödeme şansına da sahipsiniz. Ziraat, Vakıf ve HalkBank, ihtiyaç  kredisi başvurusu sırasında bazı şartları göz önünde bulunduruyor. Bankaların kredi kullandırma politikalarına göre kredi alabilmek için 18 yaşından büyük olmak, TC vatandaşı olmak ve kredi notu 1200 puan ve üstü olmak gibi şartlar yer alıyor. Bu şartları yerine getirenler banka şubelerinden kredi kullanmak için başvuru yapabiliyor.

Başa dön tuşu