MEDYA

Nur Tuğba Namlı bebeğinin cinsiyetini ve ismini açıkladı

Kanal D ekranlarında Hakan Ural ile birlikte Neler Oluyor Hayatta programının sunuculuğunu yapan Nur Tuba Namlı, geçtiğimiz günlerde doğum iznine ayrıldığını ve bir süre programda yer alamayacağını duyurmuştu. Nur Tuğba Namlı’nın doğumuna çok az bir süre kalırken bebeğinin cinsiyeti ve bebeğine ne isim vereceği merak konusu oldu.

Ekranların sevilen sunucusu Nur Tuğba Namlı, üçüncü çocuğunu kucağına almaya hazırlanıyor. Üçüncü kez anne olma heyecanı yaşayan Namlı’nın bebeğinin cinsiyeti ve ismi merak ediliyor. Doğuma sayılı günler kala karnı burnunda pozunu paylaşan Namlı’nın bu pozu beğeni ve yorum yağmuruna tutuldu. Çok sayıda ünlü ismin de güzel sunucuya yorum yaptığı görüldü.

BEBEĞİNİN İSMİNİ AÇIKLADI

Üçüncü bebeğini kucağına almaya hazırlanan Nur Tuğba Namlı’dan karnı burnunda ilk poz da geldi. Uzun süredir sosyal medya hesabından paylaşımda bulunmayan Namlı, karnı burnunda pozunu paylaşarak bu pozun altına, ‘Fark ettim ki hamileliğim boyunca tek bir kare paylaşmamışım. 37. hafta artık bunu hak etti. Beş kişilik aile olmaya artık son haftalar. Bekliyoruz Aren Namlı.’ notunu düştü.

ERKEK BEBEK BEKLİYOR

Nur Tuğba Namlı’nın bebeğinin ismini açıkladığı pozunun altına çok sayıda yorum geldi. Ünlü sunucu Nur Tuğba Namlı ve iş insanı Mustafa Namlı, 2015 yılında nikah masasına oturdu. Çiftin bu evlilikten Arden ve Eliz adında iki çocuğu bulunuyor. Çift, üçüncü çocuklarına Aren ismini verecek. Bir kız ve bir erkek annesi olan Namlı’nın üçüncü çocuğunun cinsiyetinin erkek olduğu öğrenildi.

Başa dön tuşu