GÜNDEM

O bankadan kuyruk oluşturacak karar! Promosyona rekor zam yaptı, 10 bin TL ödeyecek! Kasım sonuna kadar süresi var

Emekli maaş promosyonunda o bankadan flaş karar! Kapıda kuyruk oluşturacak zam haberi duyuruldu. Kasım ayı sonuna kadar başvuru yapan 10.000 TL ödeme alacak.

O bankadan kuyruk oluşturacak karar! Promosyona rekor zam yaptı, 10 bin TL ödeyecek! Kasım sonuna kadar süresi var. Emekli promosyon kampanyasında bankaların kıyasıya rekabeti devam ediyor. Kasım ayında bankalar rakamlarını yeniledi bazı bankalar zam yaparken bazı bankalar ödemeleri geri çekti. Doğal olarak da Kasım ayında emekli promosyonuna zam yapan bankalar emekli vatandaşlar tarafından araştırılmaya başlandı. O bankalardan biri de Yapı Kredi Bankası oldu. Rakamları güncelleyen Yapı Kredi, 10.000 TL’ye Varan emekli maaş promosyonu fırsatı sunuyor. Yapı Kredi’nin promosyon başvuru şartları ve detayları da belli oldu.

Yapı Kredi Bankası, emeklilere 1 Kasım 2022 tarihinden itibaren geçerli olan yeni promosyon teklifini sundu. Başvuru yapan ve ek koşullara uymayan emekliler doğrudan 7000 TL nakit promosyon fırsatından faydalanacak. Ancak ödül kampanyasından yararlanmak isteyenler ve emekli yakınını bankaya getirenler kişi başı 250 TL daha ödeme alma şansına sahip olacak. Yapı Kredi’nin fırsatları bununla da bitmiyor. Maaşı ile birlikte 2 adet otomatik ödeme talimatı Veren nerede yine 3 ay içinde 200 TL ödeme fırsatı var.

YAPI KREDİ BANKASINDAN EMEKLİYE FLAŞ TEKLİF

Yapı Kredi Bankası, kasım ayı bitmeden başvuru yapan emekliler için yeni promosyon fırsatlarını tek tek paylaştı. Emeklilerin, başvuru yapmaları durumunda doğrudan alacakları promosyon 7750 TL oldu. Bunun yanında 10 kişi ile sınırlı olmakla beraber kişi başı 250 TL de nakit ödülü kampanyası var. Yani emekli maaşını taşıyarak Yapı Kredi müşterisi olan ve bir arkadaşını Yapı Kredi Bankası’na getirmeye ikna ederek maaş müşterisi yapan emekliler referans kampanyası sayesinde de kazanacak. Böylece Yapı Kredi’nin vereceği promosyon fırsatı 10.000 TL’nin üstüne çıkacak.

KASIM AYI SONUNA KADAR DEVAM EDİYOR

Yapı Kredi Bankası’nın bu kampanyası kasım ayı sonuna kadar devam ediyor. Emekli maaşını taşıyarak 3 yıl kalma sözü veren tüm emekliler kampanyadan faydalanabiliyor. Dul ve yetim aylığı alanlar için de aynı şartlar geçerli.

Ayrıca Yapı Kredi Bankası’nın kredi kartını kullanan, otomatik ödeme talimatı veren emeklilerde avantajlı. Konuyla ilgili açıklama yapan Yapı Kredi Bankası şu ifadeleri kullandı; “Ek Ödül Taahhütnamesi’nin imzalanması sonrasındaki 60 gün içerisinde iki yeni fatura ödeme talimatı verilmesi durumunda maaş baremi bağımsız 200 TL ek nakit ödül ödenir.” Kredi kartı kullanımlarında ise 500 TL harcamaya ek 300 TL nakit promosyon fırsatı sunuluyor.

Yapı Kredi Bankası şu anda en yüksek promosyon fırsatlarının yanında emekliye çok cazip gelecek birçok ödül kampanyası ile promosyonda bayrağı elinde tutuyor. Kampanyaya katılmak için ek koşul bulunmuyor sonrasında ek koşulları yerine getirenler daha yüksek promosyon alma fırsatı elde ediyor.

Başa dön tuşu