GÜNDEM

O bankanın kartını kullananlara 1.000 TL hediye para verilecek! Başvuru süresi var, elinizi çabuk tutun, ödül şansını kaçırmayın

Acil nakit ihtiyacı olanlar bu banka sayesinde harcarken kazanacak. Çünkü bu bankanın kartını kullananlara nakit ödül var. 1000 TL nakit ödül kampanyası detayları…

Nakit ihtiyacı olanlar için bankaların hediye para fırsatları önemli. Bankalar bazı ürünlerini kullanan müşterilere için karşılıksız ve geri ödemesiz nakit para ödülü verebiliyor. Bir banka daha bugün başvuru yapan müşterilerine gerekli şartları taşımaları halinde 1000 TL hediye para vereceğini duyurdu. Tek bir işaret var O da o bankanın kartını kullanıyor olmak. Ancak başvuru süresi de bulunuyor. Yani süresi içerisinde başvuran ve kampanya koşullarını yerine getiren herkes 1000 TL hediye para kazanacak.

Kamu bankaları arasında yaptığı kampanyalarla öne çıkan Vakıfbank müşterileri için yeni bir kampanyaya daha duyurdu. VakıfBank’ın kartını kullanan müşterilere 1000 TL hediye para verilecek. Vakıfbank tarafından yapılan açıklamaya göre kampanya sadece Businesscard’ı kullananlar için geçerli. Aynı zamanda Vakıfbank tarafından kampanya katılım koşulları da yayınlandı. Başvuru süresi içerisinde kampanyaya katılan ve gerekli koşulları yerine getiren herkes hediye para fırsatından faydalanabilecek. Vakıfbank hediye para kampanyası ile ilgili detaylar haberimizin devamında…

HARCAMA SÖZÜ VERENE HEDİYE PARA VERİLECEK

Vakıfbank hediye para kampanyasına ilişkin resmi duyuru resmi internet sitesi üzerinden yapıldı. bankanın internet sitesi üzerinden yapılan açıklamaya göre kampanya 12 ay süreyle geçerli olacak. 6 aylık ya da 12 aylık süre zarfı içinde belirlenen harcama sözüne veren müşterilere hediye para verilecek. VakıfBank’ın hediye edeceğim nakit ödül aylık harcama taahhüdüne göre farklılık gösteriyor. Bu konuda da banka resmi internet sitesi üzerinden bir tablo paylaştı. VakıfBank’ın resmi internet sitesinden yapılan paylaşımda Şu ifadeler kullanıldı;

VakıfBank BusinessCard’la 12 ay ya da 6 ay boyunca vereceğiniz harcama taahhüdünüz karşılığında aşağıdaki tabloda verilen indirim tutarları ilk ekstrenize yansıtılacaktır.

1000 TL HEDİYE PARA FIRSATI

Vakıfbank, resmi internet sitesinden yaptığı açıklamada harcama sözü veren kişilere bin liraya varan hediye para kazanma fırsatı sunulacağını duyurdu. Kampanya sadece asıl kart kullanıcıları için geçerli olacak ek kartlar kampanyaya dahil edilmeyecek nokta kampanyaya katılmak isteyenler VakıfBank’ın internet bankacılığı ve mobil bankacılık hizmetleri üzerinden katılım işlemlerini yapabileceği gibi aynı zamanda 0 850 222 0 724 Müşteri İletişim Merkezi Üzerinden de kampanyaya katılabilecek.

KAMPANYA KATILIM KOŞULLARI YAYINLANDI

Vakıfbank tarafından hediye para kampanyasına katılım koşulları da liste olarak yayınlandı. Kampanyaya katılmak isteyenlerin 4 gün içerisinde başvuru yapmaları gerekiyor. Kampanyaya katılım tarihi ise 1 yıl süreyle geçerli. Ancak harcama tutarı aylık olarak belirlenecek. Vakıfbank hediye para kampanyası ile ilgili yaptığı açıklamada katılım koşullarını şöyle sıraladı;

Başvuru yapabilmek için kartın açık ve kullanıma uygun olması gerekir.

Verilen harcama sözü tutarlarının toplamı asıl kredi kartı limitinin %70’ini aşmayacaktır.

Bir müşteri her bir asıl kartı için ayrı ayrı harcama sözü verebilir.

Harcama sözü kampanyasına ayda en fazla 3 defa, yılda 6 defa katılabilirsiniz.

Kampanya ilk hesap kesim tarihinden sonra yeni dönem ekstreden itibaren geçerlidir ve taahhüt süresi seçilen kampanyaya göre değişmektedir (12 veya 6 aydır).

Taksitli işlemlerin toplam tutarı ilk taksitin yansıdığı ekstrede dikkate alınacaktır, diğer taksit tutarları ileri aylarda harcama taahhüdüne dahil edilmeyecektir.

Nakit çekim işlemleri ve World puan kullanılarak yapılan harcamalar Sözünle Kazan’a dahil edilmeyecektir.

Ertelemeli işlemlerde, işlemin yapıldığı tarih dikkate alınarak, ilgili ayın harcama sözü tutarına eklenerek hesaplanması gerekmektedir.

Yurt dışında yapılan alışverişlerden sadece TL ekstrelere yansıyanlar harcama sözüne dahil edilmektedir.

Kampanya kapsamında harcama sözü 1 kez ihlal edilebilir. Harcama Sözünün ihlal edildiği ilk ay için takip eden ikinci ay toplam harcamanın verilen iki aylık toplam harcama sözü tutarına eşit veya büyük olması gerekmektedir. Aksi halde kampanyadan çıkartılır.

Kampanya kapsamında İki ay harcama sözünü yerine getirmeyen kart sahibi kampanyadan çıkartılır ve ilk kesilecek ekstreye indirim tutarı borç olarak yansıtılır.

12 aylık harcama sözünde İlk 11 ay harcama sözünü yerine getiren müşteri 12’inci ayda taahhüdünü yerine getirmediği takdirde kampanyadan çıkartılacaktır.

Harcama sözü taahhüdü, 12  dönem başarı ile tamamlanmış  olsa dahi hesaplaşma tarihi gelmeden kampanyanın iptal edilmesi durumunda verilen indirim geri alınacaktır. Hesaplaşma tarihi harcama sözüne ait dönemin bittiği tarih itibari ile maksimum 4 iş günüdür.

6 aylık harcama sözünde İlk 5 ay harcama sözünü yerine getiren müşteri 6’ıncı ayda taahhüdünü yerine getirmediği takdirde kampanyadan çıkartılacaktır.

Kart statüsünde değişiklik olduğunda (kart gecikmeye düştüğünde vs.) kampanya iptal edilir. Harcama sözü yerine getirilmemiş sayılır.

Harcama sözü sona erdikten sonra yeni bir harcama sözü verilebilmesi için, mevcuttaki harcama sözünün bitiş tarihi üzerinden 2 iş günü geçmelidir.

Harcama sözü bittikten sonraki 2 iş günü içerisinde kartın iptal ettirilmesi durumunda, verilen indirim kesilecek ilk ekstreye borç olarak yansıtılacaktır.

Kart sahibinin vefatından ötürü kartın kapanması durumunda, taahhüt süresinin ilk 6 ayı geçmiş ise geri alınan indirim 0 850 222 0 724 Müşteri İletişim Merkezi’ne başvurulması durumunda iade edilecektir.

VakıfBank kampanyayı dilediği zaman durdurma ve/veya kampanya koşullarını değiştirme hakkına sahiptir.

Başa dön tuşu