GÜNDEM

O bankanın müşterilerine efsane haber! Resmi açıklama geldi, 70 bin TL’ye kadar olan tüm borçları siliyor, hemen başvur senin de borcun kalmasın

Bankanın sabah yaptığı resmi açıklamaya göre tüm borçlarınız siliniyor. Başvurular halen devam ediyor, hızlı olan kazanıyor, acele edin! İşte o banka…

İhtiyaç kredisi ya da başka kampanyaların kapsamında çekilen krediler ve kredi kartının kullanma limitinin sonuna ulaşan emekliler, başka bankaya maaşını taşımak istediklerinde mevcut bankasında olan tüm borçları temizlemesi gerekiyordu. Durum böyle olunca promosyon almak isteyen emekliler bankadaki tüm borçlarını sıfırlamadıkça bu işlemi gerçekleştiremiyordu. Bu sebepten dolayı borçların silinmesi konusunda yapılan açıklamalar borçlu olanları oldukça meraklandırdı.

O BANKA TÜM BORÇLARI SİLİYOR

70 bin TL’ye kadar maaş alanlar, bankadan almış oldukları çeşitli kredi ya da borçların artık tek bir çatı altında ödemesi gerçekleştirilecek. Bu sayede emekliler tek çatı altında birleştirilen borçlarını, farklı bankalara maaşlarını transfer ederek, o bankadan promosyon başvurusu yaparak parasını alabilecek.

Yapı Kredi Bankası yapmış olduğu bu uygulama sayesinde, birçok emekli maaşını hak eden vatandaşların sorunları çözüme kavuşmuş olacak. Yapılan uygulama sayesinde emekliler hem bankaların vermiş olduğu promosyonlarını alabilecek hem de çeşitli borçları olan bireylerin borçlarını ödemesi oldukça kolaylaşmış olacak. Bu sayede birden çok borç ödemekte zorlanmak yerine, vatandaşlar tek yerden borç ödemelerini sağlayabilirler.

BAŞVURULAR BAŞLADI

Borç yükünden kurtulmak isteyenler için başvurular da başladı. Banka şubelerine giderek, şube temsilcilerinden bilgi alarak başvuru işlemlerini yapabileceğiniz gibi internet bankacılığı üzerinden de başvuruları tamamlamak mümkün. Geciken bu şansı kaybeder Çünkü kampanya ay sonuna kadar geçerli. Kasım ayı sonuna kadar avantajlardan faydalanmak için geç kalmayın ve başvurularınızı tamamlayın.

Başa dön tuşu