GÜNDEM

O ilde yaşayanlar köşeyi dönüyor! 27 bin lira promosyon verilecek, resmi açıklama bugün geldi!

Yeni yıla sayılı günler kala, bankalar emekliler, kamu ve özel sektör çalışanlarına verdiği promosyonlarda vatandaşı daha da mutlu edecek rakamlara gitmeye çalışıyor. O şehirde yaşayanlara tam 27 bin TL promosyon verilecek…

Bugün itibari ile duyuruldu. O şehirde yaşayanlara tam 27 bin TL promosyon ödemesi yapılacak. Yeni yılın yaklaştığı günlerde bankalar; emekliler, kamu ve özel sektör çalışanları ile gerçekleştirdiği promosyon ikramiyelerini yenilemeye başladı. Sabah saatlerinde resmi olarak duyurulan açıklamaya göre 27 bin TL’lik sözleşme için anlaşmanın iki taraflı olarak yenilenip onaylandığı sendika tarafından duyuruldu.

Sağlık çalışanları için 27 bin TL’lik anlaşma

Samsun’daki sağlık çalışanları için verilecek olan promosyon ödemesi için Yapı Kredi Bankası ile anlaşma resmi olarak gerçekleşti. Yapılan sözleşmeye göre 3 yıllık 27 bin TL ödeme yapılacak.

Yapılan açıklamada şu detaylara yer verildi:

“Sendikamızın sürecin başından sonuna kadar yoğun bir özverili çalışma, emek ve mesai harcamasının ardından Banka Promosyon Anlaşması çerçevesinde, Müdürlüğümüz ile Yapı Kredi Bankası arasında resmi tüm işlemler gerçekleşmiştir. 15 Kasım ile 25 Kasım tarihleri arasında tüm çalışanların hesaplarına tek seferde 27.000 TL yatırılacaktır.”

Başa dön tuşu