MEDYA

Onur Tuna’yı resmen havada kaptılar! Mahkeme dizisi biter bitmez iki anlaşma birden yaptı

Mahkum dizisi geçtiğimiz hafta final bölümü ile ekranlara gelmişti. Dizinin hemen ardından başrol oyuncusu Onur Tuna’ya teklif yağmaya başladı. Mahkum dizisi bitti ama Onur Tuna hemen ardından iki anlaşma birden yaptı.

Fox TV ekranlarının sevilen dizilerinden Mahkum düşen reytingler sebebiyle Geçtiğimiz günlerde final yaparak ekranlara veda etmişti. Mahkum dizisinin sona ermesi sonrasında dizinin başrol oyuncusu Onur Tuna’ya adeta teklif yağdı. Mahkum dizisinde Savcı Fırat karakterine hayat veren Onur Tuna, dizi biter bitmez 2 anlaşma birden yaptı.

DİZİ VE FİLM PROJESİ GELİYOR

Birsen Altuntaş’ın haberine göre yakışıklı oyuncu, bir dizi bir de film projesine imza attı. Gold film imzalı Zehirli Sarmaşık dizisinde rol almaya hazırlanan Onur Tuna’nın yeni projesi bein Connect ekranlarında yayınlanacak. Diziyi usta yönetmen Gökçen Usta yönetecek, dizide diğer bir başrol oyuncusu ise Feyyaz Duman olacak.

TÜRK-İSRAİL YAPIMI KOMEDİ FİLMİNDE OYNAYACAK

Onur Tuna’nın diğer bir projesi ise Türk İsrail ortak yapımı bir komedi filmi oldu. Oyuncu film çekimleri için 21 Kasım tarihinde İsrail’e gidecek. Çekim öncesi mekanları inceleyeceği öğrenilen Onur Tuna henüz televizyonla ilgili bir karar almadı.

Başa dön tuşu