Haber Detayı
29 Ocak 2020 - Çarşamba 12:33
 
Oya Başar ve Begüm Birgören'in ünlü konukları
Usta oyuncu Oya Başar’la, başarılı oyuncu Begüm Birgören’in başrollerini paylaştığı, senaryosunu Ali Cüneyd Kılcıoğlu, yönetmenliğini Orçun Ucal,yapımcılığını Performance Of Anatolia Latif Koru'nun üstlendiği 'Plastik Aşklar' Kasım ayında başladığı Türkiye turnesine tüm hızıyla devam ediyor.
SANAT Haberi
Oya Başar ve Begüm Birgören'in ünlü konukları

Dün akşam İstanbul Trump Tower sahne'de oynanan oyunun ünlü misafirleri verdi. Kalben, oyundan sonra Oya Başar ve Begüm Birgören'i, Kalben ziyaret etti. Oyunla ilgili beğenilerini ve iyi dileklerini ileten Kalben kuliste çektikleri fotoğrafı da sosyal medya hesabında paylaştı.
 
Plastik Aşklar, eğitimli, kültürlü, hayatla eğlenebilen, elit ama bir o kadar da alaturka Alev’le (Oya Başar), çekingen, kendini savunmaktan korkan, geleneklerden bihaber, saf Sezen’in (Begüm Birgören) yüzleşmelerini, gelgitlerini, hayatla, kendileriyle ve ortak aşklarıyla olan hesaplaşmalarını konu ediniyor. Oyun, kadın psikolojisini anlamak adına da içinde güçlü analizler barındırıyor.

Kendinizden çok şey bulacağınız muhteşem bir kahkaha tufanına hazır olun... Seyircilerine unutamayacağı dakikalar vadeden oyun, sezonun en iyi komedisi olmaya aday.
 

Tür: KOMEDİ
Yapım: ANATOLİA ENTERTAİNMENT - Latif Koru
Oyuncular: OYA BAŞAR - BEGÜM BİRGÖREN
Yazar: Ali Cüneyd Kılcıoğlu
Yönetmen: Orçun Ucal

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Oya, Başar, ve, Begüm, Birgören'in, ünlü, konukları,
Yorumlar
Haber Yazılımı