GÜNDEM

Özel sektör çalışanlarına 11 bin TL promosyon! Bir kurumdan daha duyuru yapıldı

Özel sektör çalışanlarına önemli duyuru. emekli ve kamu çalışanlarına verilen promosyon artık özel sektöre de veriliyor. Bu banka tam 11000 TL ödeme yapıyor. Ödeme karşılıksız ve tek seferde yapılıyor.

Milyonlarca emekli ve kamu çalışanı bankaların sağladığı promosyon ödemeleri sayesinde rahat nefes alma imkanı buluyor. Bankalar, maaş taahhüdü karşılığında karşılıksız ve geri ödemesiz nakit para veriyor. çalışanlara şu anda verilen promosyon miktarı 10.000 TL ile 40.000 TL arasında değişiyor. Özel sektör çalışanları içinde başlayan promosyon ödemelerinden bir müjde daha geldi. bir kurum daha promosyon anlaşmasını duyurdu.

Emeklilerle başlayan Maaş promosyonu imkanı kamu çalışanları ve özel sektör çalışanları ile devam ediyor. Çok sayıda kurum çalışanlarının daha rahat hayatını devam ettirebilmesi için bankalarla binlerce liralık maaş promosyonu anlaşması yapıyor. Bir kurumdan daha personeline promosyon müjdesi geldi. yapılan anlaşma doğrultusunda 11 bin TL maaş promosyon ödenecek. Ödemeler karşılıksız ve geri ödemesiz olacak çalışanların banka hesaplarına yatacak.

ANLAŞMA SAĞLANDI, DUYURU YAPILDI

Maaş promosyonu konusunda son duyuru Samsun Kavak Belediyesi tarafından yapıldı. çalışanları için masaya oturan Kavak Belediyesi, banka ile anlaşma sağlayarak 11000 TL promosyon ödemesi verilmesine karar verdi. Kavak Belediyesi bünyesinde görev yapan tüm çalışanlar anlaşmalı bankadan 11 bin TL Maaş promosyonu ödemesini karşılıksız ve geri ödemesiz olarak tek seferde alacak nokta belediye başkanı İbrahim Saraçoğlu, yaptıkları görüşmeler sonucunda anlaşmanın yapıldığını belirterek personellere hayırlı olmasını diledi.

15 ARALIK’TA HESAPLARA YATACAK

Samsun Kavak Belediyesi personeli için yapılacak olan Maaş promosyonu ödemelerinde tarihte belli oldu. yapılan törenle imzalar atılırken promosyon ödemelerinin 15 Aralık’ta çalışanların hesaplarına yatmasına karar verildi.

ÇALIŞANLARA ÖDENEN GÜNCEL PROMOSYON RAKAMLARI

Şu ana kadar bankalarla anlaşma yapan kurumlar ve ödenen promosyon rakamları da merak konusu oldu. işte çalışanlara ödenen güncel promosyon rakamları;

Eskişehir’deki Anadolu Üniversitesi: 3 yıl, 41 bin 500 lira

– Eskişehir Osman Gazi Üniversitesi: 3 yıl, 31 bin 100 lira

– Eskişehir Sağlık Müdürlüğü: 3 yıl, 35 bin 200 lira

– Bingöl İl Özel İdaresi: 23 bin 805 lira

– Edirne Keşan İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü: 3 yıl, 25 bin 250 lira

– Ağrı İl Milli Eğitim Müdürlüğü: 21 bin 950.

– Saruhanlı Belediyesi: 3 yıl, 19 bin 50

– Adalet Bakanlığı: 3 yıl, 25 bin lira

– Gaziantep Üniversitesi: 4 yıl, 35 bin lira

– Şanlıurfa Harran Üniversitesi: 3 yıl, 37 bin 250 lira.

Başa dön tuşu