GENEL

Özel sektör çalışanlarının yüzünü güldürecek promosyon duyurusu! Anlaşma sağlandı, her çalışana 18 bin 200 lira geri ödemesiz para verilecek

Özel sektör çalışanlarının da artık yüzü gülecek. Banka ile anlaşma yapıldı, maaş promosyonu ödenecek. Hem de tam 18 bin 200 lira karşılıksız olarak hesaba yatacak.

Özel sektör çalışanlarının yüzünü güldürecek promosyon duyurusu! Anlaşma sağlandı, her çalışana 18 bin 200 lira geri ödemesiz para verilecek. Emekli ve memurun ardından özel sektör çalışanları için de maaş promosyonu müjdesi geldi. Bankalar, özel sektör için maaş promosyonu ödemek üzere bir bir hamle yapmaya başladı. Geçtiğimiz ay sağlanan anlaşmalara ek olarak Ekim ayında da yeni haberler geliyor. Özel sektör çalışanlarına 10 bin TL ile 40 bin TL arasında değişen maaş promosyonu ödemesi yapılıyor. Bir bankadan daha çalışanlara nefes olacak ödeme duyurusu geldi. Tek seferde kişi başı 18 bin 200 lira geri ödemesiz maaş promosyonu ödemesi verilecek.

Bankalar, maaşlarını kendilerinden almayı taahhüt etmeleri halinde emekli ve kamu çalışanları için binlerce liralık promosyon ödemeleri yapıyor. Maaş promosyonunda başvuru süreci devam ederken özel sektör çalışanları için de müjde verildi. Artık onlar da bankalardan ek ödeme alma ayrıcalığına sahip olacak. Kasım ayında özel sektör çalışanlarının da yüzü gülecek ve hesaplarına karşılıksız, geri ödemesiz binlerce lira yatacak. Özel sektör çalışanları için anlaşma sağlandı, her çalışana 18 bin 200 lira geri ödemesiz promosyon verilecek. Ödemelerin hesaplara yatacağı tarih de belli oldu.

3 YILLIK ANLAŞMA YAPILDI

Özel sektör çalışanları için son anlaşma Yalova Altınova Belediyesi tarafından yapıldı. Anlaşma gereğince belediye bünyesinde çalışan 46 personele tek seferde 18 bin 200 TL ödeme verilecek. 3 yıllık maaş taahhüdü karşılığında sağlanan anlaşmanın Vakıfbank ile yapıldığı bildirildi. Yani Yalova Altınova Belediyesi’nde çalışan 46 personel 3 yıl boyunca maaşlarını Vakıfbank’tan alacak.

Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral müjdeli haberi bizzat yaptığı açıklama ile duyurdu. Vakıfbank Karamürsel Şube Müdürü Engin Erdoğan ile anlaşmanın sağlandığını belirten Oral, her bir personel için 18 bin 200 TL maaş promosyonu ödemesi yapılacağını belirterek, personellerine hayırlı olmasını diledi.

TEK SEFERDE ÖDEMELER HESAPLARA GEÇECEK

Vakıfbank’ın Yalova Altınova Belediyesi’nde çalışan 46 personele yapacağı 18 bin 200 TL maaş promosyonu ödemeleri tek seferde hesaplara yatacak. Ödemenin Kasım ayının 15’inde maaşlarla birlikte çalışanların hesaplarına geçeceği öğrenildi. Bu anlaşma doğrultusunda Yalova Altınova Belediyesi çalışanları 3 yıl boyunca maaşlarını Vakıfbank’tan alacak.

REKOR HALA ANADOLU ÜNİVERSİTESİ’NDE

2022 yılı maaş promosyonu ödemeleri bakımından rekorların yılı oldu. THY, tüm çalışanları için 30 bin TL ve 40 bin TL arasında değişen ikramiye ödemesi yaptı. Eskişehir Osmagazi Üniversitesi ise çalışanlarına 3 yıllık sözleşme ile 31 bin 100 TL promosyon aldı.

Ancak maaş promosyonu konusunda rekor hala Anadolu Üniversitesi’nde 5 bin 500 çalışanı bulunan Anadolu Üniversitesi geçtiğimiz aylarda çalıştığı banka ile sözleşme yenilemiş ve 41 bin 500 TL promosyon ödemesi için imzalar atılmıştı.

Başa dön tuşu