Haber Detayı
17 Ocak 2020 - Cuma 13:11
 
PLASTiK AŞKLAR ESKİŞEHİR GÖSTERİM'İNDE
Usta oyuncu Oya Başar’la, başarılı oyuncu Begüm Birgören’in başrollerini paylaştığı, senaryosunu Ali Cüneyd Kılcıoğlu, yönetmenliğini Orçun Ucal, yapımcılığını Performance Of Anatolia Latif Koru'nun üstlendiği 'Plastik Aşklar' Kasım ayında başladığı Türkiye turnesine tüm hızıyla devam ediyor.
YAŞAM Haberi
PLASTiK AŞKLAR ESKİŞEHİR GÖSTERİM'İNDE

Geçtiğimiz akşam Eskişehir Zübeyde Hanım Kültür Merkezi'nde oynanan

oyunu Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen'de izledi. Biletleri günler öncesinden tükenen oyun, Mart ayında Amerika'da ve Almanya'da da seyircisi ile buluşacak.


Plastik Aşklar, eğitimli, kültürlü, hayatla eğlenebilen, elit ama bir o kadar da alaturka Alev’le (Oya Başar), çekingen, kendini savunmaktan korkan, geleneklerden bihaber, saf Sezen’in (Begüm Birgören) yüzleşmelerini, gelgitlerini, hayatla, kendileriyle ve ortak aşklarıyla olan hesaplaşmalarını konu ediniyor. Oyun, kadın psikolojisininlamak adına da içinde güçlü analizler barındırıyor.


Kendinizden çok şey bulacağınız muhteşem bir kahkaha tufanına hazır olun... Seyircilerine unutamayacağı dakikalar vadeden oyun, sezonun en iyi komedisi olmaya aday.

 


Tür: KOMEDİ
Yapım: ANATOLİA ENTERTAİNMENT - Latif Koru
Oyuncular: OYA BAŞAR - BEGÜM BİRGÖREN
Yazar: Ali Cüneyd Kılcıoğlu
Yönetmen: Orçun Ucal

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: PLASTiK, AŞKLAR, ESKİŞEHİR, GÖSTERİM'İNDE, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı