GÜNDEM

Polis memuru Yasin Kazancı Osmangazi Köprüsü’nden atlayarak intihar etti

İstanbul’da görev yaptığı öğrenilen polis memuru Yasin Kazancı, aracı ile geldiği Osmangazi Köprüsü’nden atlayarak intihar etti. Aracını Osmangazi Köprüsü’nde durduran ve denize atlayan Kazancı’nın olaydan hemen önce sosyal medya hesabından paylaştığı son videosu ortaya çıktı. Genç polis memurunun sosyal medya hesabından paylaştığı video intiharın sebebini de ortaya çıkardı.

Kocaeli Dilovası ilçesi Osmangazi Köprüsü’ne aracı ile gelen polis memuru Yasin Kazancı, köprünün üzerinde aracını durdurdu ve denize atladı. Diğer araç sürücülerinin ihbarı üzerine olay yerine sahil güvenlik, sağlık ve polis ekipleri sevk edildi. Denize atlayan Yasin Kazancı’yı arama çalışmaları devam ediyor. Kazancı’nın intihar etmeden hemen önce sosyal medya hesabından paylaştığı son videosunda ‘Bir kız için değer mi demeyin. Ne yapayım. Psikolojimi yitirdim.’ dediği öğrenildi.

OSMANGAZİ KÖPRÜSÜ’NDEN DENİZE ATLADI

Olay, Kocaeli Dilovası ilçesi Osmangazi Köprüsü’nde yaşandı. Polis memuru olduğu öğrenilen ve İstanbul2da görev yaptığı aktarılan Yasin Kazancı, aracıyla geldiği Osmangazi Köprüsü’nden denize atladı. Olayı gören diğer araç sürücüleri durumu hemen 112 Acil Çağrı Merkezi’ne bildirdi. İhbar üzerine bölgeye polis, sağlık ve sahil güvenlik ekipleri sevk edildi.

ARAMA ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR

İhbar üzerine kısa sürede bölgeye gelen ekipler köprüden denize atlayan Yasin Kazancı’yı bulabilmek için arama çalışmalarına başladı. Sahil güvenlik ekiplerinin 3 tekne ile ayrı noktalarda arama yaptığı bilgisi paylaşıldı.

SON PAYLAŞTIĞI VİDEO ORTAYA ÇIKTI

Yasin Kazancı’nın denize atlamadan hemen önce sosyal medya hesabından paylaştığı son videosu ortaya çıktı. Paylaştığı videoda bir kadın yüzünden psikolojisini yitirdiğini söyleyen Kazancı, ‘Bak tehdit ediyordun, şimdi mezarıma gelirsin. Bu son mesajım, herkes hakkını helal etsin. Bakın şimdi o kız benim hayatımı, ailemi yaktı. Bir kız için değer mi demeyin. Ne yapayım. Psikolojimi yitirdim.’ ifadelerini kullandı.

Başa dön tuşu