GÜNDEM

QNB’den emekliye şartsız koşulsuz 5 bin TL kazanma şansı! ATM’den paranızı hemen çekebilirsiniz

Bankaların emeklilere verdiği promosyon kampanyaları pek çok kişi tarafından ilgi görüyor. Bu kez emeklilerin dikkatini çekecek promosyon imkanı QNB’den geldi. İşte tüm detaylar…

QNB’den emekliye şartsız koşulsuz 5 bin TL kazanma şansı! ATM’den paranızı hemen çekebilirsiniz. Bankalar arasında yaşanan promosyon yarışı hız kesmeden devam ediyor. Ancak emekli vatandaşlar konu ile ilgili bankaların yapmış olduğu promosyon kampanyalarının şartlarını araştırmadan adım atıyor. Bankaların verdiği promosyon şartları araştırılmadığı için birçok vatandaş mağdur olabiliyor. Ancak QNB koşulsuz şartsız emekliye 5 bin TL promosyon imkanı sunuyor. İşte konu ile ilgili tüm detaylar…

QNB’DEN 5 BİN LİRA PROMOSYON

QNB yapmış olduğu promosyon kampanyası ile vatandaşlara çok büyük imkan ve kolaylıklar sunmaktadır. Maaşını QNB’ye taşıyan vatandaşlar 5 bin TL promosyon ikramiyesini almaya hak kazanırken aynı zamanda vatandaşlara Türkiye’nin her noktasında bulunan her ATM’den verdiği 5 bin TL’yi çekme imkanı sunuyor.

5 BİN TL PROMOSYONDAN FAYDALANABİLMEK İÇİN GEREKEN ŞARTLAR

QNB’nin emekliye sunduğu promosyon ikramının dışında birçok fırsattan da faydalanma imkanı sunmaktadır:

Bireysel İnternet Şube ve QNB Finansbank Mobil üzerinden meydana getirilen EFT ve havale işlemlerinde ücret kesintilerine tabii tutulmamaktadır.

Emekli olan müşterilerine özel emekli Bankacılığı’nın 0850 222 11 00 numarasından faydalanabilme hakkını müşterilerine sunmaktadır.

Emekli maaşını taşıyan müşterilere CardFinans Emekli kredi kartı sahiplerine eczane ve market ihtiyaçları ile ilgili yapmış oldukları harcamalar için 1200 TL indirim imkanı sunmaktadır.

Başa dön tuşu