SPOR

Ramazan Çimen her zaman kulüplerin yanında

Adana Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (ASKF) Başkan Adayı Ramazan Çimen, Adana Voleybol Kulübü antrenmanını izleyip, sporculara cezerye ikram etti. 

Spora ve sporcuya olan duyarlılığı ile gittiği her kulüpte Başkan gibi ilgi ve destek gören Ramazan Çimen, 5 Ocak Stadyumu tribün altında Adana Voleybol Kulübü’nün  antrenmanını izleyip, Başkan Zülfikar Burunsuz ile sohbet etti.

Adana Voleybol Kulübü Başkanı Zülfikar Burunsuz, ASKF Başkan Adayı Ramazan Çimen ile amatör sporun hak ettiği yere geleceğini belirtti.

ASKF’NİN KULÜPLERE DUYARSIZLIĞI   

Aylardır Pandemi nedeniyle maddi-manevi sıkıntılı günler geçirdikleri bu zor dönemde ASKF’nin kendileri ile ilgilenmeyişinin üzüntü verici olduğunu belirten Adana Voleybol Kulübü Başkanı Zülfikar Burunsuz, " 11 aydır hiçbir şey yapmadan evlerimizde yatıyoruz. Hepimiz dardayız ve zordayız. Bu kulüpler ne yapıyor, sorunları var mı? Oldukça zor günler geçiren spor kulüplerimize, acil olarak ayni ve nakdi yardım yapılmasını arzu etmekteyiz. ASKF yöneticilerinin aylardır duyarsız kalarak unuttuğu kulübümüze destek ziyareti gerçekleştiren Ramazan Çimen’e bu hassasiyeti için teşekkür ediyoruz” diye konuştu.  

RAMAZAN ÇİMEN ÖZLENEN BAŞKAN

Adana Voleybol Kulübü’nün çalışmalarını yerinde izlemeye gelen ASKF Başkan Adayı Ramazan Çimen ile ekibi, gördükleri ilgi ve sevgiden memnun kaldılar.

Altyapı çalışmalarıyla son yıllarda dikkat çeken Adana Voleybol Kulübü’nün antrenmanını izlemekten mutluluk duyduklarını belirten ASKF Başkan Adayı Ramazan Çimen, “Uzun yıllar bu işi yapan ve başarılı çalışmaları ile takdir edilen Başkan Zülfikar Burunsuz ve ekibinin ortaya koydukları bu eseri kutluyoruz. Bizler spor yöneticileri olarak her zaman böyle Türk sporuna katkı koyan kulüplerimizin yanındayız” diye konuştu.

 

Başa dön tuşu