Haber Detayı
08 Aralık 2020 - Salı 08:49
 
Ramazan Çimen zor günlerde kulüplerin yanında
Adana Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (ASKF) Başkan Adayı Ramazan Çimen, Akademi Basketbol Spor Kulübü’nü ziyaret edip sporculara tatlı ikram etti.
SPOR Haberi
Ramazan Çimen zor günlerde kulüplerin yanında

Adana Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (ASKF) Başkan Adayı Ramazan Çimen, Akademi Basketbol Spor Kulübü’nü ziyaret edip sporculara tatlı ikram etti.

Spora ve sporcuya olan duyarlılığı ile gittiği her kulüpte “Başkan” gibi ilgi ve destek gören Ramazan Çimen, Akademi Basketbol Spor Kulübü’nün antrenmanını ziyaret edip, Başkan Kahraman Kaan Şen ile sohbet etti.

ASKF’NİN KULÜPLERE DUYARSIZLIĞI   

Aylardır Pandemi nedeniyle maddi-manevi sıkıntılı günler geçirdikleri bu zor dönemde ASKF’nin kendileri ile ilgilenmeyişinin üzüntü verici olduğunu belirten Akademi Basketbol Spor Kulübü Başkanı Kahraman Kaan Şen,

" 10  aydır hiçbir şey yapmadan evlerimizde yatıyoruz. Hepimiz dardayız ve zordayız. Bu kulüpler ne yapıyor, sorunları var mı? Bunu ciddi olarak düşünmek lazım. Oldukça zor günler geçiren spor kulüplerimize, acil olarak ayni ve nakdi yardım yapılmasını arzu etmekteyiz. ASKF yöneticilerinin aylardır duyarsız kalarak unuttuğu kulübümüze destek ziyareti gerçekleştiren Ramazan Çimen’e bu hassasiyeti için teşekkür ediyoruz” diye konuştu.  

RAMAZAN ÇİMEN ÖZLENEN BAŞKAN

Akademi Basketbol Spor Kulübü’nün çalışmalarını yerinde izlemeye gelen ASKF Başkan Adayı Ramazan Çimen ile ekibi, gördükleri ilgi ve sevgiden memnun kaldılar.

Çalışmalarını titizlik içerisinde sürdüren 2005 yılında kurulan Akademi Basketbol Spor Kulübü’nü ziyaret etmekten mutluluk duyduklarını belirten ASKF Başkan Adayı Ramazan Çimen, “Uzun yıllar bu işi yapan ve başarılı çalışmaları ile takdir edilen Başkan Kahraman Kaan Şen ve ekibinin ortaya koydukları bu eseri kutluyoruz. Bizler spor yöneticileri olarak her zaman böyle Türk sporuna katkı koyan kulüplerimizin yanındayız” diye konuştu.

Antrenman sonrası ASKF Başkan Adayı Ramazan Çimen, sporculara tatlı ikram ederken, sporcular kendileriyle hatıra fotoğrafı çektirdiler.

 
Kaynak: Editör:
Etiketler: Ramazan, Çimen, zor, günlerde, kulüplerin, yanında,
Yorumlar
Haber Yazılımı