GÜNDEM

Resmi açıklama en yetkili isimden geldi! O banka emekliye 11.000 TL ek ödeme verecek, tek bir şart var!

O bankadan emekliye bomba gibi müjde. Hemen başvuru yapan emekliye binlerce lira ek ödeme yapılacak. Ek koşulsuz ve karşılıksız 11 bin TL için hemen başvuru yapabilirsiniz.

Emekliler için ek ödeme fırsatları devam ediyor. Her geçen gün bankalar arasındaki yarışta rekabet artıyor, kesenin ağzı da açıldıkça açılıyor. Tam Eylül ayı geldi ödemeler sona erdi derken bir banka yetkilisi emekliye müjdeli haberi biraz önce verdi. Emekliye nakit ek ödeme kampanyasına devam eden banka resmen çıldırdığını ilan etti. Emekli vatandaş süre binlerce lira karşılıksız ve geri ödemesiz para yatıracak. Üstelik bankanın sadece tek bir şarkı bulunuyor. SSK, BAĞ-KUR ya da memur emeklisi olmak da fark etmiyor. Aynı zamanda dul ve yetim aylığı alanlarda bu kampanyadan faydalanıyor. Emekliye 11000 TL ek ödeme fırsatları ile ilgili detaylar haberimizde…

Emekli maaşı alan 14 milyon vatandaş için o bankadan güzel haber geldi. Bildiğiniz üzere bankalar SSK, BAĞ-KUR ve memur emeklisi vatandaşlar için uzun süreden bu yana emekli maaş promosyonu ödemesi yapıyor. Emekliye temmuz zammı sonrasında bankaların ödediği maaş promosyonunda da tutar arttırılmıştı. Hatta bazı bankalar ek ödemelerle birlikte 10 bin liraya varan rakamları emeklilere adeta ve diye ediyordu. Ağustos ayının gelmesi ile birlikte ise kulislerde emekli maaş promosyonları da düşüş olacağına yönelik iddialar dolaşmaya başladı. Ancak merak etmeyin o bankanın en yetkili isminden Resmi açıklama geldi. Emekliye maaş promosyonu düşmüyor hatta tam tersine zam geliyor.

EMEKLİYE MAAŞ PROMOSYONU 11000 TL OLUYOR

Milyonlarca vatandaşı yakından ilgilendiren resmi açıklama az önce yapıldığı. Emekliye maaş promosyonu ödemelerinde tutar artıyor. Temmuz ayından bu yana en yüksek promosyon rakamları Sunan TEB Az önce yeni bir duyuru yayınlayarak maaşını taşıyan ve 3 yıl boyunca kalan emekli vatandaşlara maaş promosyonunu ek olarak nakit ödül vereceğini bildirdi. Nakit ödül kampanyası ile birlikte emekliye verilecek olan ek ödeme tutarı 11 bin lirayı bulacak. Çünkü Türkiye Ekonomi Bankası’nın nakit ödül promosyonunda kişi sayısı 10’a yükseltildi.

8500 TL NAKİT PROMOSYON

SSK, BAĞ-KUR ve memur emeklisi vatandaşlar maaşlarını Türkiye Ekonomi bankasına taşıyarak 3 yıl boyunca kalma taahhüdü vermeleri halinde nakit promosyon fırsatlarından faydalanabiliyor. 2022 yılının Eylül ayı için TEB emekli promosyon tutarı 8500 TL oldu. Herhangi bir ek koşul olmadan başvuru yapan tüm emekliler bu fırsattan yararlanabiliyor. Bunun yanında emekliye referans kampanyası da bulunan Türkiye Emekli Bankası bir yakınını davet eden ve banka müşterisi olmaya ikna edenlere kişi başı 250 TL de nakit ödül fırsatı sunuyor.

REFERANS KAMPANYASI İLE 2500 TL EK ÖDEME

TEB emekli referans kampanyası kapsamında 8 bin 500 lira nakit promosyon fırsatına ek olarak kişi başı 250 TL’den ekstra ödeme alma şansına sahipsiniz. TEB referans kampanyası kapsamında kişi sayısı 10 ile sınırlı tutuldu. Yani 10 yakınını bankaya getiren ve banka müşterisi olmaya ikna eden emeklilere toplamda 2500 TL daha nakit ödül verilecek. Böylece tüm Şartları yerine getiren emeklilerin Türkiye Ekonomi Bankası’ndan alacağı toplam promosyon 11.000 lira yapacak. Türkiye Ekonomi Bankası promosyon imkanı SSK, BAĞ-KUR ve memur emeklisi vatandaşların yanı sıra dul ve yetim aylığı alanlar için de geçerli. Başvuru işlemleri banka şubelerinden ya da internet bankacılığı üzerinden yapılabiliyor.

Başa dön tuşu