SPOR

Rıdvan Dilmen’in Jorge Jesus benzetmesi Fenerbahçe taraftarlarını ayaklandırdı

Dün akşam Kadıköy’de oynanan Fenerbahçe-Başakşehir karşılaşmasının ardından spor yorumcuları Süper Lig’in en merakla beklenen karşılaşmasını değerlendirdi. Fenerbahçe’nin 1-0’lık galibiyetiyle sonuçlanan maçın ardından maçla ilgili değerlendirmeler gelirken ünlü yorumcu Rıdvan Dilmen’in de canlı yayında yaptığı değerlendirmeler gündem oldu. Dilmen’in Jorge Jesus yorumu ise Fenerbahçe taraftarlarını kızdırdı.

Rıdvan Dilmen’in maç sonu değerlendirmeleri sosyal medyada gündem oldu. Sarı lacivertli taraftarlar Dilmen’i yaptığı Jesus yorumundan sonra adeta topa tuttu. Zaman zaman yaptığı değerlendirmelerle Fenerbahçe taraftarının tepkisini çeken Rıdvan Dilmen bu kez ‘Bugün gördük ki Jorge Jesus, Aykut Kocaman gibi de oynatabiliyormuş’ sözleriyle eleştiri yağmuruna tutuldu. Fenerbahçe taraftarları Dilmen’in Aykut Kocaman güzellemesi yaptığını söyledi.

RIDVAN DİLMEN’DEN ORTALIĞI KARIŞTIRAN JESUS YORUMU

Fenerbahçe-Başakşehir arasında oynanan maçın ardından TV8,5 ekranlarında maç sonu değerlendirmesi yapan ünlü futbol yorumcusu Rıdvan Dilmen, Jorge Jesus yorumuyla sarı lacivertli taraftarlardan tepki aldı. Süper Lig’in 11. haftasında herkesin merakla beklediği karşılaşmalardan biri olan Fenerbahçe-Başakşehir karşılaşması Fenerbahçe’nin 1-0’lık galibiyetiyle sonuçlandı. Her pozisyonu çok konuşulan maçın ardından ünlü yorumcu Rıdvan Dilmen’den de maç sonunda çok konuşulacak değerlendirmeler geldi. Dilmen’in canlı yayında yaptığı ‘Bugün gördük ki Jorge Jesus, Aykut Kocaman gibi de oynatabiliyormuş. Aykut hocanın da bazen Jesus gibi olması gerekir tabii. Ali Koç’un ilk kez Fenerbahçe için çok uygun bir hoca getirdiğini düşünüyorum.’ yorumu gündem oldu.

FENERBAHÇE TARAFTARLARI AYAĞA KALKTI

Rıdvan Dilmen’in bu sözleri karşısında bir hayli öfkelenen Fenerbahçe taraftarları sosyal medyada yaptıkları paylaşımlarla ünlü yorumcuya tepki gösterdi. Rıdvan Dilmen’in Aykut Kocaman güzellemesi yaptığını söyleyen sarı lacivertli taraftarlar, ‘Emekli ol artık’ şeklinde yorumlarla tepkisini dile getirdi.

Başa dön tuşu