MEDYA

Sefo’dan Said Ercan’a ağır sözler: Dallama

Son dönemde şarkıları dillerden düşmeyen genç yetenek Sefo, İskoçya’da etek giymesinden dolayı kendisini eleştiren Said Ercan’a sert sözlerle yüklendi. Said Ercan, İskoçya’da etek giyen şarkıcı Sefo’ya ‘Her şey oldunuz bir Türk olamadınız’ sözleriyle yüklenmişti. Sefo’dan bu sözlere yanıt gecikmedi. İkilinin karşılıklı atışması sosyal medyanın da gündemine oturdu.

İskoçya’da etek giyerek poz veren ve bu pozunu Instagram adresinden takipçileriyle paylaşan şarkıcı Sefo, bu pozuyla tepki aldı. Sefo’ya tepki gösteren yazar Said Ercan,genç şarkıcıya ağır sözlerle yüklendi. Sefo’nun Ercan’a verdiği yanıt üzerine ikili arasında tansiyon bir hayli yükseldi. İşte Sef-Said Ercan kavgasının tüm detayları…

SAİD ERCAN’DAN SEFO’YA AĞIR SÖZLER

İskoçya’da etek giyen ve bu pozu sosyal medya hesabından takipçileriyle paylaşan şarkıcı Sefo’ya yazar Said Ercan’dan tepki geldi. Ercan, ‘Her şey oldunuz bir Türk olamadınız’ sözleriyle genç şarkıcıyı eleştirdi. Said Ercan’ın bu sözlerine Sefo’nun yanıtı bir hayli ağır oldu.

‘SENİ KUDURTMAYA DEVAM EDECEĞİM’

Said Ercan’ın tepkisi karşısında sessiz kalamayan Sefo, ‘O zaman İngilizce sayfa açmasaydın dallama. Yani sen İngilizceyi Türklere empoze etmeye çalışan bir İngiliz ajanısın. Seni dünyanın her yerinde kudurtmaya devam edeceğim.’ dedi.

‘ÇOK ŞIMARTTILAR BUNLARI’

Sefo’nun kendisine verdiği yanıtı gören ve sosyal medya hesabında yayınlayan Said Ercan, ‘Neden hiç şaşırmıyorum! Hiç yanılmıyorum! Daha önce İstanbul’a Yunanca constatinopole diyen bu kişiyi eleştirmiştim dijital ailemize salak demişti. Şimdi etek giydi diye tepkimi gösterdim bana ettiği hakaretlere bakın!’ sözleriyle sitem etti. Sefo’nun kendisine verdiği yanıta çok sinirlendiği görülen Said Ercan, Çok şımarttılar bunları, Türkiye’de kazanıp yurtdışında harcayan ve beni hedef gösteren bu şahıs hakkında yarın avukatım hakaret davası açacak! Dünyanın her yerinde beni kudurtacakmış! Kimsin sen rezil? Dünyanın her yeri senin olsun ben Anadolu’dan bu topraklardan dünyaya seslenmeye, küresel dünya düzenine karşı gelmeye devam edeceğim! Etekli şey sen önce büyüklerle nasıl konuşacağını öğreneceksin! Sonra da özür dilemeyi öğreneceksin! Ben senin gibi İngiliz kafalı küreselcileri yola getirmek için İngilizce hesap açtım! Ve bu kişiyi çağıran belediyer artık hepinize tepki göstereceğim. Şimdiden söylemiş olayım!’ ifadelerini kullandı.

Başa dön tuşu