GÜNDEM

Selçuk Geçer yine şom ağzını açtı! Kasım’da Doların geleceği rakamı “Fırlayacak” diyerek duyurdu

Doları olanlar dikkat! Felaket tellalı Selçuk Geçer’den Dolar için yeni kehanetler geldi. Resmen şom ağzını açtı, fırlayacak deyip tarih verdi.

Ünlü Ekonomist Selçuk Geçer elinde doları olanlar için önemli duyurular yaptı. Dolar kuru ile ilgili son gelişmeleri sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla vatandaşlara duyuran ünlü Ekonomist, yatırımcıları uyardı. Elinde doları olanlar için yapılması gerekenleri tek tek paylaşan ünlü Ekonomist Selçuk geçer, “fırlayacak” diyerek tarih verdi.

Selçuk Geçer yine şom ağzını açtı! Kasım’da Doların geleceği rakamı “Fırlayacak” diyerek duyurdu. Ünlü Ekonomist Selçuk Geçer elinde dolar olan vatandaşlar tarafından yakından takip edilen isimlerden biri. Selçuk Geçer, sık sık piyasalara dair yorumlar yapmaya devam ediyor. Özellikle dolar kurunda bundan sonraki gidişatı merak edenler Selçuk Geçer’in açıklamalarını yakından takip ediyor. Ünlü ekonomistten dolar piyasasına ilişkin çok önemli değerlendirmeler geldi. Ev ve araba fiyatları ile ilgili çakılacak uyarısı yapan Selçuk geçer dolar için ise farklı konuştu. Peki, Dolar kuru ne olacak? Dolar yükselecek mi yoksa düşecek mi?

ÇOK KONUŞULACAK TAHMİNLER

Dolar kuru ile ilgili son dönemlerde yaptığı tahminlerle çok konuşulan ünlü Ekonomist Selçuk Geçer hakkında BDDK suç duyurusunda bulunmuştu. Her zaman yüksek tahminlerde bulunduğu ve yatırımcıları korkuttu iddiasıyla hakkında suç duyurusu bulunan ünlü Ekonomist yeni tahminlerini de peş peşe sıralamayı ihmal etmedi. Sık sık hükümetin ekonomi politikaları ile ilgili de değerlendirmelerde bulunan Selçuk Geçer, her geçen gün dolara olan ihtiyacın artacağını ve dolar kıtlığı başlayacağını söyledi.

DOLAR KURU RESMEN FIRLAYACAK

Selçuk geçer, piyasalarda Yaşanan bu durum sebebiyle dolar kurunun resmen fırlayacağı onu belirtirken kıtlaşan doların artık daha ulaşılmaz hale geleceğini söyledi. Ayrıca dolar kurundaki artışın sadece ekonomi piyasalarına değil işsizlik furyasını da beraberinde getireceğini söyleyen Selçuk geçer, insanların fakirleşeceğini Ancak bu durumda bankacılık sektörünün de karını katlamaya devam edeceğini ifade etti.

DOLARDA %100 HAREKET GELEBİLİR

Selçuk Geçer açıklamalarının devamında ise dolar kurunda %100 bir hareket beklediğini söyledi. dolar kıtlığının oluşması, dış ticaret açığı ve kısa vadeli borçların çok agresif hareketleri getirebileceğini söyleyen Selçuk geçer, net bir kırılma ile karşı karşıya kalabileceğimizi dile getirdi.

KONUT FİYATLARI ÇOK OLACAK

Geçtiğimiz günlerde hükümetin başlattığı 6+6 kuralı ile ilgili de konuşan ünlü Ekonomist Selçuk Geçer, Küresel çapta bir üretim sorunu olduğunu bu sebeple de araç fiyatlarında bir düşüşün beklenmesini mümkün olmadığını söyledi.

Artık tüm dünyada kıtlık ekonomisine oluşacağını belirten Selçuk geçer, konut fiyatlarının düşeceğini Ancak araç fiyatlarındaki artışın devam edeceğini sözlerine ekledi.

Başa dön tuşu