MEDYA

Selçuk Tepeli’den Zonguldak Valisi’ne çok sert sözler: Zonguldak Valisi kim ya

FOX Ana Haber sunucusu Selçuk Tepeli, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlamaları kapsamında Zonguldak’ta sahne alacak olan ünlü sanatçı Edip Akbayram’ın konserinin iptal edilmesine çok sinirlendi. Geçtiğimiz haftalarda Bartın’da yaşanan maden kazası sebebiyle Edip Akbayram konserini iptal eden Zonguldak Valiliği’ne spiker Selçuk Tepeli’den çok sert bir tepki geldi.

Canlı yayında iptal edilen konser ile ilgili konuşan ve çok sinirlenen Tepeli, Zonguldak Valisi’ne seslendi. Öfkesi sesinden okunan Selçuk Tepeli’nin canlı yayındaki tepkisi sosyal medyanın da gündemine yerleşti. Ünlü spikerin canlı yayında Zonguldak Valisi’ne yönelik kullandığı ifadeler bazı sosyal medya kullanıcıları tarafından doğru bulunmadı. Kullanılan üslubun yanlış olduğuna dair yorumlar gelirken bazı sosyal medya kullanıcıları ise Selçuk Tepeli’ye hak verdi.

CANLI YAYINDA KÜPLERE BİNDİ

Ünlü sanatçı Edip Akbayram’ın 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlamaları kapsamında Zonguldak’ta vereceği konser Valilik kararıyla iptal edildi. Konserin iptali için Geçtiğimiz haftalarda Bartın’da yaşanan maden kazasında 41 işçimizin şehit olması gerekçe gösterildi. Bu sebeple Valilik, Akbayram’ın Karadeniz Ereğli’deki konserini iptal etti. Bu karara tepki gösteren FOX Haber sunucusu Selçuk Tepeli ise canlı yayında açtı ağzını yumdu gözünü. Tepeli’nin hedefinde Zonguldak Valisi vardı.

‘KİMDEN EMİR ALIYOR BU İNSANLAR?

FOX Ana Haber sunucusu Selçuk Tepeli, Edip Akbayram konserinin iptal edilmesine çok sinirlendi ve canlı yayında Zonguldak Valisi’ne yüklendi. Tepeli, ‘O müessif olay nedeniyle Valilik bunu yayınlıyor. Sen bir şey yaptın mı Vali olarak? Bu ülkenin Valisi olarak bir şey yaptın mı? Hiçbir şey yapmadın. Bu ülkenin derdiyle tasasıyla uğraşan bir sanatçının konserini iptal ediyorsun. Zonguldak Valisi kim ya! Kimden emir alıyor bu insanlar? Neyin konserini iptal ediyorsun sen? 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı konserini iptal ediyorsun. 41 canın ruhu hala toprak altında. Hiçbir şey yapmamışsın, herkes koltuğunda. Bir de edepsizlik yapıyorlar!’ ifadelerini kullandı.

Başa dön tuşu