SPOR

Şenol Güneş Arda Güler üzerinden Jesus’a yüklendi

Beşiktaş’ın yeni teknik direktörü Şenol Güneş, imza töreninden sonra kendisi için düzenlenen basın toplantısında açıklamalarda bulundu. Basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Güneş, genç futbolculara şans vermemesi ile ilgili kendisine yöneltilen soruya da yanıt verdi. İsim vermeden Fenerbahçeli futbolcu Arda Güler’in oynatılmamasını eleştiren Güneş’in verdiği yanıt sosyal medyanın gündemine oturdu.

Beşiktaş’ta ikinci kez görev almak için imzasını atan deneyimli teknik direktör Şenol Güneş, kendisi için düzenlenen basın toplantısında gazetecilerin sorularını yanıtladı. Genç futbolculara forma şansı vermemesi ile ilgili soruya isim vermeden Arda Güler üzerinden yanıt veren Güneş, ‘Türkiye’nin en yetenekli oyuncusu oynamadığında tartışılmayıp, benim gençleri oynatıp oynatmamam tartışılıyorsa arkasında bir şey ararım.’ dedi.

İSİM VERMEDEN JORGE JESUS’A GÖNDERME YAPTI

Beşiktaş’ın yeni hocası Şenol Güneş, daha önce de teknik direktörlüğünü yaptığı takımına bugün resmi olarak imzayı attı. Kendisi için düzenlenen basın toplantısında gazetecilerin sorularını yanıtlayan Güneş, genç futbolculara forma şansı vermemesi ile ilgili soruya çok konuşulacak bir yanıt verdi. Bu soruya isim vermeden Arda Güler üzerinden yanıt veren Şenol Güneş, ‘İsim vermek istemiyorum ama Türkiye’nin en yetenekli oyuncusu oynamadığında tartışılmayıp, benim gençleri oynatıp oynatmamam tartışılıyorsa arkasında bir şey ararım.’ dedi. Güneş’in bu yanıtı Fenerbahçe’de Jorge Jesus’tan fazla süre alamayan genç futbolcu Arda Güler’i akıllara getirdi.

SOSYAL MEDYADA GÜNDEM OLDU

Bu konuyu sosyal medyaya taşıyan taraftarlar ise Şenol Güneş’in bahsettiği kişinin Arda Güler olduğunu iddia etti ve ‘Şenol Güneş, Jorge Jesus’a salladı’ şeklinde yorumlar yaptı. Şenol Güneş’in bu yorumuna sinirlenen bazı Fenerbahçe taraftarları ise kullandığı ifadelerden dolayı Güneş’i eleştirdi.

Başa dön tuşu