MEDYA

Seray Sever ile Pınar Altuğ’un küslük sebebi yıllar sonra ortaya çıktı

Ünlü sunucu Seray Sever, katıldığı bir programda Pınar Altuğ ile küsme nedenlerini ilk kez açıkladı. Yıllar sonra gelen itiraf magazin gündemine bomba gibi düşerken Sever, yıllar önce Pınar Altuğ’un kendisine neden küstüğünü anlattı. İki ünlü ismin küsme nedenleri yıllar sonra ortaya çıkarken Sever, yaptığı bir espri dolayısıyla küslük yaşadıklarını söyledi.

TV8 ekranlarında yayınlanan 2. Sayfa programının konuğu olan Seray Sever, çok samimi açıklamalarda bulundu. Ünlü çiftlerin yaş farklarının konuşulduğu programda Pınar Altuğ ile yıllar önce küsmelerinin nedenini anlatan Sever, kendisinin yaptığı bir espriden dolayı küslük yaşandığını dile getirdi. İşte Seray Sever’in samimi açıklamalarından öne çıkanlar…

‘PINAR BANA BOZULDU’

Ünlü oyuncu Yağmur Atacan ile evlendiği dönem magazin manşetlerinden düşmeyen Pınar Altuğ’un eşi ile arasındaki yaş farkı sık sık gündem olmuştu. Aradan yıllar geçmesine rağmen ünlü çift arasındaki yaş farkı hala konuşulmaya devam ederken bu konuyla ilgili Seray Sever’den çok konuşulacak açıklamalar geldi. Yıllar önce Pınar Altuğ ve Yağmur Atacan arasındaki yaş farkı ile ilgili yaptığı gaftan bahseden Sever, ‘O dönem Talk Show yapıyordum. Behzat Uygur konuğumdu. Aydikkat et Pınar gelince oğlanı sakla dedim. Herhangi bir kötü niyetim yoktu. Büyük konuştum genç koca aldım. Arada büyük konuşmalar iyi oluyor. Benim şuursuzluğum. Pınar bunu duyunca bana bozuldu. Bu Talk Show, espri yanlış anlama dedim. Yıllar sonra aynı şey başıma geldi. Kocasıyla çok mutlu, çocukları çok güzel.’ dedi.

İKİZ BEBEKLERİ DÜNYAYA GELMİŞTİ

2018 yılında Eray Sünbül ile nikah masasına oturan Seray Sever, geçtiğimiz Nisan ayında ikiz bebeklerini kucağına aldı. Seray Sever ve Eray Sünbül çiftinin Sofia ve Alya adını verdikleri ikiz bebekleri sağlıklı bir şekilde dünyaya geldi. Hamilelik süreci ile ilgili çok özel bir röportaj veren Seray Sever, ’48 yaşımda hamile kaldım. Ama bir anda hamile kalamadım elbette. Eşimle tanıştığım gün çocuk istedim. Yani 8 sene önce. 4 yıldır evliyiz. 2018 yılında evlendik ve çocuk konusuna giriştik. Ama ne girişme. 8 deneme falan yaptık. Baktık olmuyor. Yumurta rezervlerim iyi, sorun yok ama olmuyordu. Orada vücudum çok yoruldu. Ve hormonlar insanın dengesini çok bozuyor.’ demişti.

Başa dön tuşu