Haber Detayı
20 Kasım 2019 - Çarşamba 10:29
 
Seyhan Belediyesi’nden Tenis turnuvası Şampiyonlar belli oldu
Seyhan Belediyesi tarafından düzenlenen 12-15 yaş arası kız ve erkekler Tenis Turnuvası’nda şampiyon olan ve katılım gösteren sporculara kupa ve madalyaları düzenlenen tören ile verildi.
SPOR Haberi
 Seyhan Belediyesi’nden Tenis turnuvası  Şampiyonlar belli oldu

ÖZKÖK, “ SPOR VE SPORCUNUN YANINDAYIZ ”

Seyhan Belediye Başkan Yardımcısı ve Seyhan Belediyespor Kulüp Başkanı  Selçuk Özkök, “  Belediye Başkanımız  Akif Kemal Akay’ın direktifleri doğrultusunda hareket ediyoruz. Spor ve sporcunun her zaman yanındayız. Desteğimiz branş ayrımı yapmaksızın sürüyor.  Tenis turnuvasında şampiyon olan ve katılım gösteren sporcularımızı kutluyor, başarılarının devamını diliyorum.  Organizede emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” dedi.

 

BAŞKAN AKAY’A TEŞEKKÜR ETTİLER

Seyhan Belediyesi’ne ait Tenis Kortunda düzenlenen ödül töreninde, Seyhan Belediyesi  Spor Müdürü Nesrin Olgun Arslan, Seyhan Belediyespor Kulübü Genel  Kaptanı Gökhan Üney, Seyhan Belediyespor Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi  Semih Sayınta,  Gençlik ve Spor il Müdürlüğünü temsilen Metin Yavuz hazır bulundu. Sporcu velileri de, Seyhan Belediye Başkanı Akif Kemal Akay’a desteğinden dolayı teşekkür ettiler.

 

ŞAMPİYON VE DERECE YAPAN SPORCULAR

ERKEKLER

1. Kaan Faik

2. Eren Can Karkacı

3.Taylan Karakaya

BAYANLAR

1.Deniz Tuncel

2.Esila Akkuş

3.Ece Su Talşık

Kaynak: Editör:
Etiketler: , Seyhan, Belediyesi’nden, Tenis, turnuvası, , Şampiyonlar, belli, oldu,
Yorumlar
Haber Yazılımı