MEDYA

Seyhan Soylu Mehmet Ali Erbil kavgası Best Model’e damga vurdu

Dün gece düzenlenen Best Model yarışmasında gerginlik yaşayan ünlü komedyen Mehmet Ali Erbil ile Seyhan Soylu’nun kavgası geceye damga vurdu. Seyhan Soylu’yu hedef alan Erbil, ‘Ne yazık ki Cumhurbaşkanı’nı övmek kimlere kaldı’ dedi. Ünlü şovmenin bu sözleri üzerine sessiz kalamayan Soylu ise yerinden kalkıp sahneye yaklaşarak Erbil’e yanıt verdi.

Mehmet Ali Erbil’in kendisine yaptığı gönderme üzerine sahneye yaklaşan Sisi lakaplı Seyhan Soylu, ‘Yazıklar olsun. Seninle aynı havayı solumak istemiyorum’ diyerek tepkisini dile getirdi. Tansiyonun bir hayli yükseldiği anlarda Erbil ve Soylu arasını bulmaya çalışan Erkan Özerman ise ‘Başka zaman konuşursunuz’ diyerek gerginliği sonlandırmaya çalıştı.

BEST MODEL’E DAMGA VURAN KAVGA

Dün akşam ekrana gelen Best Model 2022 gecesinde Mehmet Ali Erbil ile Seyhan Soylu arasında yaşanan kavga gündeme bomba gibi düştü. Sisi lakaplı Seyhan Soylu ile ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil arasında yaşanan gerginlik çok konuşuldu. Ödül gecesinde sahneye çıkan Seyhan Soylu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a övgüler yağdırdı. Soylu konuşmasında, ‘Umarım 99. yılımızda renklerin, etnik kimliklerin, mezheplerin tamamını kucaklayan bir yıl olmasını temenni ediyorum. Cumhurbaşkanı Erdoğan yalnızca Burak, Esra, Sümeyye ve Bilal’in değil, Türkiye’de yaşayan 84 milyon kişinin babasıdır.’ dedi.

SAHNEDE BİRBİRLERİNE GİRDİLER

Seyhan Soylu’nun bu sözlerine Mehmet Ali Erbil’den ‘yalaka’ tepkisi geldi. Erbil’in bu tepkisine sessiz kalamayan Soylu, ‘Bana orada yalaka dedin. Buradaki herkes duydu. Bu ülkenin Cumhurbaşkanı kim olursa olsun korumak zorundayız. Sen ahlaktan bahsediyorsan LGBT’yi kullandın. İnsanlara laf söyleyip mazlum hale getirdin. Onları taşlatacak hale getirdin. Yazıklar olsun. Seninle aynı havayı solumak istemiyorum. Hadi.’ ifadelerini kullandı. Yaşanan gerginlik sonrasında sahnede koluna girmeye çalışan Soylu’ya ‘çek elini çek’ diye bağıran Mehmet Ali Erbil’in sinirli halleri dikkat çekti. Seyhan Soylu ise gerginliğin devam etmesi üzerine geceyi terk etti.

Başa dön tuşu