MEDYA

Show TV’nin iddialı yapımı Hayat Bugün bekleneni veremedi! Güçlü rakiplerine karşı dayanması zor

Show TV ekranlarında sezonuna iddialı yapımlarından biri olarak gösterilen Hayat Bugün ilk bölümüyle dün akşam ekranlara geldi. Ancak Hayat Bugün dizisi reytinglerde bekleneni veremedi.

Show TV ekranlarında Çarşamba akşamlarını dolduracak yeni dizi bulundu. ‘New Amsterdam’ uyarlaması olarak yayın hayatına başlayan Hayat Bugün ilk bölümüyle 19 Ekim çarşamba akşamı ekrana geldi. Ulaş Tuna Astepe’nin başrolünde yer aldığı dizi sosyal medya kullanıcılarını ikiye böldü. Bazı sosyal medya kullanıcıları diziyi beğenirken bazıları ise Çarşamba akşamında dayanmasının zor olduğunu düşünüyor.

Az ve öz dizi projeleri ile bilinen Show TV’de yepyeni bir yapım daha yayın hayatına başladı. Hayat Bugün dizisi ilk bölümüyle dün akşam ekrana geldi. New Amsterdam dizisinin uyarlaması olarak ekranlara gelen Hayat Bugün, bugüne kadar yayınlanan fragmanları ile heyecan yaratmıştı. Başrolünde Ulaş Tuna Astepe, Tansel Öngel, Hazar Ergüçlü ve Hande Doğandemir gibi isimlerin yer aldığı dizi yayın hayatına başlaması ile birlikte sosyal medyanın da gündemine oturdu.

SOSYAL MEDYA İKİYE BÖLÜNDÜ

Hayat Bugün orijinali New Amsterdam dizisini izleyen izleyicileri sosyal medyada dizi ile ilgili yorumlarda bulundu. Bazı sosyal medya kullanıcıları diziyi beğendiklerini ve orijinaline uygun olduğunu söylerken bazı sosyal medya kullanıcıları ise çok sayıda eleştiride bulundu. Özellikle çarşamba akşamı ekrana gelen dizinin reytinglerde başarılı olmasının güç olduğunu düşünenler de vardı. Çünkü Çarşamba Akşamları kuruluş Osman, Peri Masalı gibi diziler izlenme rekorları kırıyor. Yani Hayat Bugün dizisi güçlü rakipleri karşısında Biraz zorlanacak gibi görünüyor.

ULAŞ TUNA ASTEPE’NİN OYUNCULUĞUNA ÖVGÜLER YAĞDI

Sen Anlat Karadeniz ve Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı dizilerindeki performansı ile dikkatleri üzerine çeken Ulaş Tuna Astepe şimdi de Hayat Bugün dizisi ile karşımıza çıkıyor. Ulaş Tuna Astepe hayranları dün akşam diziyi soluksuz takip etti. Başarılı oyuncunun performansı sosyal medyada da oldukça övüldü.

Başa dön tuşu