MEDYA

Sihirli Annem’in Betüş’ü İnci Türkay oğluyla pozlarını paylaştı

Bir döneme damgasını vuran sevilen dizi Sihirli Annem’in ‘Betüş Peri’si İnci Türkay, oğluyla pozlarını paylaştı. Eski manken Atilla Saral ile mutlu bir evlilik sürdüren Türkay’ın ilk evliliğinden ise Ali isminde bir oğlu vardır. Ünlü oyuncunun son paylaştığı karelerde oğlu Ali’yi görenler annesine çok benzediğine dair yorumlarda bulundu. Yorumların büyük bir çoğunluğunda da ‘Abla-kardeş gibisiniz’ ifadeleri yer aldı.

Ünlü oyuncu İnci Türkay, oğlu Ali ile tatil pozlarını sosyal medya hesabından takipçileriyle paylaştı. Bir süredir İngiltere’de yaşayan sevilen oyuncu gözlerden uzak bir yaşam sürdürüyor. İlk evliliğinden dünyaya gelen oğlu Ali ile tatil pozlarına beğeni ve yorum yağan ünlü oyuncunun oğlu Ali, annesine benzerliği ile dikkat çekti. Türkay ve oğlunu görenler anne oğulun yan yana abla kardeş gibi durduklarına dair yorumlar yaptı.

TATİL POZLARINA BEĞENİ VE YORUM YAĞDI

Bir dönem Kanal D ekranlarında yayınlanan ve küçük büyük herkesin severek izlediği diziler arasında yer alan Sihirli Annem dizisinin başrol oyuncusu İnci Türkay, ‘Betüş Peri’ karakteri ile hafızalara kazınmıştı. Geçmişten günümüze kadar hep gülümseyerek hatırlanan Sihirli Annem dizisinin sevilen oyuncusu İnci Türkay, bir süredir İngiltere’de yaşamını sürdürüyor. Eski manken Atilla Saral ile mutlu bir evlilik sürdüren Türkay’ın ilk evliliğinden ise Ali isminde bir oğlu bulunuyor. Sevilen oyuncu geçtiğimiz günlerde oğlu Ali ile tatil pozlarını paylaştı. Anne ve oğulun tatil pozlarına beğeni ve yorum yağdı.

ANNESİNİN KOPYASI

İnci Türkay’ın paylaştığı pozları görenler ‘Abla-kardeş gibisiniz’, ‘Oğlunuz sizin kopyanız’ gibi yorumlar yaptı. Türkay’ın Bazı takipçileri ise ‘Oğlunuz olduğunu bilmiyorduk’ şeklinde yorumlarda bulundu.

Başa dön tuşu