GÜNDEM

Silivri’de villaya düzenlenen operasyonda komiser yardımcısı Alim Nar şehit oldu

İstanbul’da polislerin cinayet şüphelisini yakalamak üzere düzenlediği operasyonda yaralanan komiser yardımcısı Alim Nar şehit oldu. Cinayet şüphelisinin bulunduğu villaya yapılan operasyonda silahlı saldırı sonucunda ağır yaralanan komiser yardımcısı Alim Nar’ın tedavi gördüğü Silivri Devlet Hastanesi’nde şehit olduğu açıklandı. Acı haberi İstanbul Valisi Ali Yerlikaya duyurdu.

Operasyon sırasında silahlı saldırı sonucunda ağır yaralanan komiser yardımcısı Alim Nar, Silivri Devlet Hastanesi’ne kaldırılarak tedavi altına alındı. Olay anında bir polis memurunun da kovalamaca sırasında düşerek hafif şekilde yaralandığı bilgisi paylaşıldı. Polislere silahlı saldırıda bulunan 3 kişi yakalanarak gözaltına alındı. Silahlı saldırıda ağır yaralanan ve hastanede tedavi altına alınan komiser yardımcısı Alim Nar ise tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak şehit oldu.

POLİSLERE SİLAHLI SALDIRI

İstanbul Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü’ne bağlı Cinayet Büro Amirliği ekipleri Avcılar’da işlenen bir cinayetle bağlantılı olarak aranan bir şüphelinin Silivri Temizkumlar Mahallesi’ndeki bir villada saklandığını tespit etti. Polis ekipleri tarafından şüphelinin saklandığı villaya operasyon düzenlendi. Operasyon sırasında içeriden polislere ateş açıldı. İçeriden polislere yönelik yapılan silahlı saldırıda komiser yardımcısı Alim Nar ağır yaralandı. Bir polis memuru ise kovalamaca sırasında düşerek hafif şekilde yaralandı.

KOMİSER YARDIMCISI TEDAVİ GÖRDÜĞÜ HASTANEDE ŞEHİT OLDU

Ağır yaralı şekilde Silivri Devlet Hastanesi’ne kaldırılarak tedavi altına alınan komiser yardımcısı Alim Nar, yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak hastanede şehit oldu. Acı haberi duyuran İstanbul Valisi Ali Yerlikaya, ‘Komiser Yardımcımız Alim Nar, bugün Silivri’deki bir operasyonda yaralanmıştı. Maalesef kahraman polisimiz tedavi gördüğü hastanede şehadete erdi. Şehidimiz Alim Nar’a Allah’tan rahmet, kederli ailesi ve Emniyet Teşkilatımıza başsağlığı diliyorum. Ruhu şad olsun.’ dedi.

BAKAN SOYLU’DAN AÇIKLAMA

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’dan da Silivri’deki operasyon ve operasyon sırasında saldırıya uğrayarak şehit olan komiser yardımcısı Alim Nar için açıklama geldi. Bakan Soylu, İstanbul Silivri’de operasyonda yaralanan ve kaldırıldığı hastanede şehit düşen kahraman polisimiz Alim Nar’a Allah’tan rahmet, ailesi, Türk Polis Teşkilatımız ve milletimize başsağlığı diliyorum. Rabbim şehidimizin ailesine sabrı cemil ihsan eylesin, makamı ali olsun.’ ifadelerini kullandı.

Başa dön tuşu