MEDYA

Sinan Akçıl Aleyna Kalaycıoğlu aşk yaşıyor iddiasına Burcu Kıratlı’dan yanıt geldi

Survivor’a katıldıktan sonra ünlenen ve geniş bir takipçi kitlesine ulaşan Aleyna Kalaycıoğlu, yarışmanın ardından müzik dünyasına adım atmıştı. Survivor’da yaşadığı olaylar ve performansıyla sık sık gündeme gelen Aleyna’nın sesi de çok beğeniliyordu. Yarışma bittikten sonra albüm çıkaran Kalaycıoğlu, son olarak ünlü şarkıcı Sinan Akçıl ile ‘Yanımdadır’ şarkısına düet yapan Aleyna’nın ünlü şarkıcı ile yeni bir aşka yelken açtığı iddia edildi.

Sinan Akçıl ve Aleyna Kalaycıoğlu’nun aşk yaşadığına dair iddialar magazin gündemine bomba gibi düştü. İkilinin yeni bir aşka yelken açtığına dair iddialar sık sık magazin manşetlerinde yer bulurken uzun süredir konuşulan iddialarla ilgili Sinan Akçıl’ın iki kez evlenip boşandığı eski eşi Burcu Kıratlı’dan bir yorum geldi. Kıratlı, ‘Aleyna daha önce annesiyle şarkı istemeye gelmişti, Sinan’a abi diyordu’ ifadeleriyle aşk iddialarını yalanladı.

YENİ AŞK İDDİASI

Survivor’a katılan ve yarışmanın ardından müzik dünyasına adım atan Aleyna Kalaycıoğlu’nun beraber düet yaptığı ünlü şarkıcı Sinan Akçıl ile yeni bir aşka yelken açtığı iddia edildi. İkilinin ‘Yanımdadır’ şarkısı için stüdyoda kayıt alırken yakınlaştığı ve aylardır birlikte oldukları iddia edilmişti. Akçıl’ın doğum günü sürprizi için Aleyna’yı Paris’e götürdüğü iddiaları da magazin manşetlerinin en üst sıralarında yer almıştı. Sinan Akçıl’ın iki kez evlenip boşandığı eski eşi Burcu Kırtalı’nın da aşk iddialarının ardından Akçıl’ı sosyal medya hesabından engellediği öne sürülmüştü.

‘ALEYNA SİNAN’A ABİ DİYORDU’

Konuyla ilgili konuşan Burcu Kıratlı, eski eşi Sinan Akçıl’ı engellediğine dair iddialara da yanıt verdi. Güzel oyuncu, ‘Çok çocukça, neden takipten çıkayım? Zaten Paris’e gitmelerinin işle ilgili olduğunu düşünüyorum. Aleyna daha önce annesiyle şarkı istemeye gelmişti, Sinan’a abi diyordu.’ ifadelerini kullandı.

Başa dön tuşu