SPOR

Sinan Engin Beşiktaş’ın yeni hocasını bu paylaşımla duyurdu

Eski futbolcu Sinan Engin, Beşiktaş’ın yeni hocasını yaptığı sürpriz bir paylaşımla duyurdu. Şimdilerde Beyaz TV ekranlarında spor yorumculuğu yapan Engin, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla Beşiktaşlı taraftarları heyecanlandırdı. Sinan Engin’in paylaşımına kısa sürede binlerce beğeni ve yorum geldi. Ünlü yorumcunun paylaşımına Ertem Şener’i de etiketlediği görüldü.

Daha önce Beşiktaş’ta menajerlik yapan eski futbolcu Sinan Engin, sosyal medya hesabından Şenol Güneş ile birlikte çekilen bir fotoğrafını paylaşarak Ertem Şener’i etiketledi. Paylaştığı fotoğrafın altına ‘Hayırlı olsun’ notunu düşen Engin’in bu paylaşımı siyah beyazlı taraftarları heyecanlandırdı. Sinan Engin’den gelen Şenol Güneş paylaşımı Güneş’in Beşiktaş’ın yeni hocası olacağı iddialarını güçlendirdi.

SİNAN ENGİN’DEN SÜRPRİZ PAYLAŞIM

Hatayspor yenilgisinin faturasını Valerien Ismael’e kesen Beşiktaş yönetiminin yeni hoca arayışı sürüyor. Şenol Güneş başta olmak üzere öne çıkan bazı deneyimli hocaları değerlendirme aşamasında olduğu öne sürülen Beşiktaş’ta en güçlü aday ise Şenol Güneş olarak gösteriliyor. Güneş’in Beşiktaş’ın yeni hocası olacağına dair iddiaları güçlendiren bir paylaşım yapan ünlü spor yorumcusu Sinan Engin, Şenol Güneş ile pozunu paylaşarak ‘Hayırlı olsun’ notunu düştü.

2,5 YILLIK SÖZLEŞME İDDİASI

Sinan Engin’in yaptığı paylaşıma Ertem Şener’i de etiketlemesi dikkatlerden kaçmadı. Öte yandan Beşiktaş’a geleceği konuşulan Şenol Güneş’in yönetimin teklifine olumlu baktığı ve Beşiktaş ile 2,5 yıllık sözleşme imzalayacağı öne sürülüyor. Henüz Beşiktaş yönetiminden ve Şenol Güneş’ten konuyla ilgili herhangi bir açıklama gelmedi.

TARAFTARLAR ŞENOL GÜNEŞ’İ İSTİYOR

Beşiktaş’ın yeni teknik direktörü için taraftarların gönlünden geçen isimler arasında Şenol Güneş ilk sırada yer alıyor. Siyah beyazlı taraftarlar Şenol Güneş, Sergen Yalçın ve İlhan Palut üçlüsünden birini takımın başında görmek istediklerini söylüyor. Öte yandan Beşiktaş’ta teknik direktörlük için Rıza Çalımbay ve Lucescu’nun adı da geçiyor.

Başa dön tuşu