GÜNDEM

SMS ile başvuru dönemi başladı! PTT, emeklilere 4 dakika içinde 80 bin TL nakit veriyor

Milyonlarca emekli, ekonomik zorluk çekiyor. Özellikle hayat pahalılığının son derece arttığı günümüzde emekliler, aldıkları kuş kadar maaşla geçinemiyor. Bankaların emekliye promosyon kampanyaları devam etse de tek seferlik bir ödeme emekliyi dertlerinden kurtarmıyor. Hayat pahalılığının pençesinde kıvranan emekliler için PTT’den müjde geldi. Artık geçim sıkıntısını dert etmeyin, çünkü PTT emekli kredisi kampanyası başladı. PTT, düşük faizle tüm emeklilere kredi sağlıyor. Hem de uygun geri ödeme koşulları var. İsterseniz 3 aylık ödeme erteleme şansını da değerlendirebilirsiniz.

PTT’den emekliye derin bir nefes aldıracak kampanya duyurusu geldi. Şubeye gitmeye gerek olmadan, kefilsiz, şartsız tam 80 bin TL nakit hesabınıza geçecek. SMS ile başvuru yapmak yetecek. Uzun yıllardan beri emeklinin hayatını kolaylaştıran PTT, bir kez daha desteğini esirgemedi. Son zamanlarda Aktif Bank ile iş birliği içinde olan kurum, emekli kredisi kampanyası başlattı. PTT emekli kredisi kampanyası ile emeklilere düşük faizli ve uygun geri ödeme koşulları ile kredi imkanı sağlıyor. Tek bir SMS ile sadece 4 dakika içinde istediğiniz tutar anında hesaba geçiyor. PTT emekli kredisi kampanyasında üst limit 80 bin TL olarak belirlendi ama siz daha fazlası için de başvuru yapabilirsiniz. PTT emekliye SMS ile kredi kampanyasının detayları haberimizde…

PTT SMS İLE KREDİ BAŞVURUSU BAŞLADI

Acil Nakit paraya ihtiyacı olanlar için PTT tarafından SMS ile kredi başvurusu kampanyası başlatıldı. harcamalarınızı karşılayamayacak durumda iseniz ve emekli iseniz PTT’nin bu kampanyasından hemen faydalanabilirsiniz. PTT emeklilik kredisi başvurusu Aktif Bank aracılığı ile yapılıyor. Yani PTT Aktif Bank ortaklığı hala devam ediyor ve emekli vatandaşlara 80 bin TL’ye Varan nakit kredi kampanyası imkanı sunuluyor. Aktif Bank’ın kullandığı SMS numaraları üzerinden kredi başvurusu yapmak mümkün. Aynı zamanda PTT Bank olarak hizmet veren en yakın şubeye giderek de başvuru işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz. PTT’nin SMS ile kredi başvurusu sadece 4 dakika içerisinde onay alıyor.

PTT EMEKLİ KREDİSİ KAMPANYASI

PTT emekli kredisi kampanyasında 80 bin TL’ye varan kredi kullanmak mümkün. Avantajlı kampanya koşulları sunan PTT, yüzde 1.99 faiz oranı uyguluyor. 36 Ay’a kadar vade seçenekleri ile verilen PTT kredi kampanyasına sadece emekliler başvuru yapabiliyor. SMS ile başvuru yapmak isteyen vatandaşların yapmaları gereken işlemleri de anlatıyoruz. PTT SMS ile kredi başvurusu için izlemeniz gereken adımlar şöyle; EMEKLİ boşluk T.C. kimlik numarası boşluk doğum tarihini (gg.aa.yyyy) yazarak 3050’ye SMS gönderin.

Emekli vatandaşlardan herhangi bir koşula ya da şartı istemeyen PTT bu Krediyi kefilsiz ve masrafsız olarak veriyor. Kampanyadan faydalanmak isteyenler en yakın PTT şubesinden daha kolay ve rahat bir şekilde işlem yapabilir.

Başa dön tuşu