GÜNDEM

Son 4 gün kaldı! Başvurular bitiyor, karşılıksız 10 bin TL şansını kaçırmak istemiyorsanız acele edin

SSK, BAĞ-KUR ve memur emeklisi için artık son fırsat! Sadece 4 gün kaldı. Karşılıksız ve geri ödemesiz 10 bin TL almak için elinizi çabuk tutun.

10 bin TL karşılıksız nakit ödeme almak isteyen emekliler için artık son günler. Başvuru süresi 4 gün sonra bitecek. Başvuru yapmak isteyenlerin elini çabuk tutması gerekiyor. Emekliler için promosyon veren bankalar arasında en yüksek ödemeyi yapanlar merak ediliyor. Şu anda bir çok bankada tüm emeklileri kapsayan binlerce liralık ödeme söz konusu. Garanti, Akbank, Vakıfbank, TEB, ING Türkiye, Ziraat Bankası, HalkBank ve Yapı Kredi artık son dönemeçte emeklilere vereceği son rakamları açıkladı. Peki, emekli maaş promosyonu ödemeleri ne zaman bitecek? Hangi banka emekliye ne kadar promosyon veriyor?

Garanti, Akbank, Vakıfbank, TEB, ING Türkiye, Ziraat Bankası, HalkBank ve Yapı Kredi emekli için son duyurularını yaptı. Emekli banka promosyonu ödemelerinde artık son günler başladı. Sadece 4 gün sonra karşılıksız ve geri ödemesiz Maaş promosyonu imkanı sona erecek nokta Emekliye banka promosyonu veren bankalar, emekli vatandaşları son tarih konusunda uyarırken rakamlarını da son kez güncelledi. Peki, emekliye hangi banka en yüksek Maaş promosyonu veriyor? Emekliye banka promosyonu veren bankalar ne kadar ödüyor? Emekli maaş promosyonu ile ilgili merak edilen her şey haberimizde…

EMEKLİYE EN YÜKSEK MAAŞ PROMOSYONU VEREN BANKALAR 2022

Bankaların Eylül ayetini emekli maaş promosyon ödemeleri 10.000 TL’ye kadar yükselmiş durumda. Özel bankalar emeklilere 8000 TL ile 10.000 TL arasında ödeme yapıyor. kamu bankalarının ise rakamları değişmedi. Ziraat Bankası, Vakıfbank Halkbank emeklilere 750 TL nakit promosyon ödemesi yapıyor. Bu sebeple de üç kamu Bankası ciddi anlamda müşteri kaybı yaşadığın nokta 2022 Eylül ayı emekliye en yüksek promosyon veren bankalar ise şu şekilde;

Yapı Kredi: 8000 TL

Akbank: 6000 TL

TEB: 10 bin TL

ING Türkiye: 7 bin TL

İş Bankası: 6 bin TL

Garanti BBVA: 7200 TL

SON BAŞVURU TARİHİ 30 EYLÜL 2022

Hala emekli maaş promosyonu almayan emekliler için Eylül ayı başvuruları 4 gün sonra sona eriyor. Bankalar 30 Eylül 2022 tarihine kadar emekli maaş promosyonu başvurularını kabul ediyor. Bu tarihe kadar başvuru yapanlar seçtikleri bankanın ödemesinden faydalanabilecek. Emekli maaş promosyonu için başvuru yapmak isteyenlerin TC kimlik kartı ile birlikte en yakın şubeye gitmeleri gerekiyor. Maaş promosyonu başvurusu yaparken maaşınızı taşımanız ve 3 yıl boyunca bankadan maaş alma kedi vermenizde aranan diğer şartlar arasında.

HALA BAŞVURU YAPMAYANLAR SÜREYİ KAÇIRMASIN

Emekli maaş promosyonu almak için hala başvuru yapmayanların 4 gün süresi var. bu süre içerisinde başvuru yapmayan emekliler Ekim ayında düşük promosyon rakamları ile karşı karşıya kalabilir. O nedenle son 4000 bankalarda yoğunluk olacağı tahmin ediliyor. elini çabuk tutan emekliler bu süreçte 8000 – 10.000 TL arasında promosyon fırsatını yakalayabilir.

Başa dön tuşu