GÜNDEM

SSK, BAĞ-KUR ve 4 C’li emekli için bomba ek ödeme duyurusu o bankadan geldi! 8.250 TL nakit parayı 3 dakikada ATM’den alabilirsiniz

SSK, BAĞ-KUR, emekli sandığı emeklileri ile birlikte dul ve yetim aylığı alanlar için yeni bir bankadan daha emekli maaş promosyonu duyurusu geldi. Bu banka resmen emekli promosyon ödemelerinde çıtayı yükseltti. tam 8250 TL nakit promosyon fırsatı sağlıyor.

SSK, BAĞ-KUR ve 4 C’li emekli için bomba ek ödeme duyurusu o bankadan geldi! 8.250 TL nakit parayı 3 dakikada ATM’den alabilirsiniz. Emekliler, ne yazık ki günümüzün ekonomik koşullarında cefayı en çok çeken kesim oluyor. Temmuz ayında emekli maaşlarına zam yapıldı ancak enflasyon rakamlarının da her geçen gün artmaya devam etmesi ile birlikte emekliler hayatımı devam ettirmekte güçlük çekiyor. Neyse ki emeklilere müjdeli haberler bankalar tarafından geliyor. O banka az önce yeni bir duyuru yaparak emekli vatandaşlara tam 8250 TL Ek ödeme yaptıracağını bildirdi. Hem de Banka şubesine gitmeye gerek yok online başvuru yaptıktan sonra 3 dakika içerisinde ödeme ATM’den hesabınıza geçiyor.

14 milyon emekliyi yakından ilgilendiren haber Biraz önce ING Bank tarafından verildi. Özel bankalar arasında en güzel avantajlı koşulları sağlayan ING Türkiye, Emekli vatandaşlar içinde kesenin ağzını açmış durumda. ING Bank, emekli müşterilerine binlerce lira ek ödeme yapacak hem de karşılıksız ve geri ödemesiz olarak. Bugün bankanın resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyuru ile birlikte emeklileri İhya edecek bir rakam ortaya çıktı. SSK, BAĞ-KUR ve Emekli Sandığı farketmeden başvuru yapan tüm emekliler ING Türkiye tarafından sağlanacak olan 8250 TL nakit promosyon fırsatından faydalanabilecek. Üstelik sadece 3 yıl kalma taahhüdü ile bu ödeme yapılacak. karşılıksız ve geri ödemesiz nakit promosyon fırsatı için banka şubesine de gitmeye gerek yok. ATM üzerinden hemen parayı tahsil edebilirsiniz.

ING PROMOSYON GÜNCELLEMESİ GELDİ

Son zamanlarda bankalar arasında emekli promosyon yarışı kıran kırana devam ederken yeni bir güncelleme haberi ise ING Türkiye’den geldi. bankanın resmi internet sitesinden yapılan Açıklama ile birlikte emekli vatandaşlara sağlanan promosyon miktarı arttırıldı. ING Bank’ın resmi internet sitesinden yapılan duyuruda, 3500 TL ve üstü emekli maaşı alan emeklilerin bankayı tercih etmesi ve 3 yıl boyunca taahhüt imzalaması halinde tam 7000 TL nakit promosyon ödemesi yapılacağı bildirildi. Ayrıca Buna ek olarak emekli yakınlarını ya da arkadaşlarını davet eden emekliler 1250 TL daha nakit promosyon fırsatından faydalanabilecek. Böylece ING Türkiye’nin emekli vatandaşları ödeyeceği ile nakit promosyon miktarı tam 8250 TL olacak.

BANKA ŞUBESİNE GİTMEYE GEREK YOK

ING Bank emekli promosyon ödemesi için emekli müşterilerinden sadece 3 yıl taahhüt istiyor. herhangi bir ek koşul sunmayan ING Bank aynı zamanda bankaya gitmeden maaş taşıma işlemlerini yapmanıza da olanak sağlıyor. ING Bank’ın mobil uygulaması üzerinden ya da internet bankacılığı hizmetlerinden faydalanarak promosyon fırsatından faydalanabilirsiniz. yeni emekliler ya da halihazırda emekli olanlar bu ödemelerden yararlanabileceği gibi aynı zamanda dul ve yetim aylığı alanlarda ING Bank’ın nakit promosyon fırsatlarını değerlendirebiliyor.

Türkiye’nin en köklü bankalarından olan ING Bank kendisini tercih eden emekli müşterilerine ekstra avantajlı kredi ve kredi kartı ürünleri de sunuyor. ING Türkiye puan da kendisi de tercih eden yeni müşterilerine faizsiz kredi imkânlarının yanında aidatsız kredi kartı seçenekleri de sağlıyor.

Başa dön tuşu