GÜNDEM

SSK, BAĞ-KUR ve memur emeklisinin ek ödemelerine rötuş! Kasım ayında rekor ödeme yapılacak, 15 bin TL’yi geçebilir

SGK’nın taban promosyon güncellemesi sonrası bankalardan peş peşe yeni duyurular geliyor. 19 banka emekliye vereceği ödemelerde Kasım ayında rekor kırmaya hazırlanıyor.

Sosyal Güvenlik Kurumu, Geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklama ile birlikte artık emekli maaş promosyonu unda taban ücretler de değişikliğe gitmişti. SGK’nın yaptığı yeni protokol ile ilgili düzenleme Kasım ayından itibaren başlıyor. yani 1 Kasım 2022 tarihinden itibaren tüm promosyon ödemeleri değişiyor. SGK’nın sağladığı bu fırsattan faydalanmak isteyenler kamu bankalarına ve özel bankalara başvuru yaparak yüksek Maaş promosyonu alabiliyor. hala maaşını taşımayan ve kamu bankalarının promosyon rakamlarını bekleyenler için yeni rakamları derledik.

SSK, BAĞ-KUR ve memur emeklisinin ek ödemelerine rötuş! Kasım ayında rekor ödeme yapılacak, 15 bin TL’yi geçebilir. Emekli maaş promosyon ödemeleri için bankalar yeniden bir yarış haline girmeye hazırlanıyor. Çünkü Sosyal Güvenlik Kurumu ve bankalar arasında yeni sözleşme yapıldı. 1 Kasım 2022 tarihinden geçerli olmak üzere bankalar promosyon rakamlarına zam yapacak. hala maaşını taşıyana promosyon fırsatından faydalanmayan var mutlaka Kasım ayını beklesin. Çünkü devlet bankaları da özel bankalarda rakamlarını yükseltecek. promosyonda yepyeni bir dönem daha başlayacak. Peki hangi banka ne kadar promosyon verecek? 2022 kasım ayı bankaların promosyon rakamları haberimizde…

VAKIFBANK 2022 EMEKLİ PROMOSYON ÖDEMESİ

Kamu bankalarından olan Vakıfbank henüz rakamlarını güncellenecek alacak eski rakamları biliniyor. Emekliye en yüksek 750 TL ödeme veren Vakıfbank, SGK düzenlemesi sonrasında bu rakamları değiştirmek zorunda kalacak. VakıfBank’ın emekliye ödemesi beklenen Maaş promosyonu tutarı 5000 TL. Kasım ayından itibaren bu promosyon rakamları üzerinden işlem yapılacak.

AKBANK 2022 EMEKLİ PROMOSYON ÖDEMESİ

Akbank emekli promosyon kampanyasında 31 Ekim tarihine kadar geçerli olan rakamlar belli. Banka şu anda emekliye 7 bin liraya varan promosyon ödüyor. Ayrıca Akbank’ın emekliye sunduğu farklı fırsatlarda var. Emekli maaşı yatmadan iki gün önce Akbank’tan faizsiz para çekmek mümkün. Kefilsiz ve indirimli faiz oranları ile kredi kullanma, tüm banka ATM’lerinden Ayda iki kere ücretsiz para çekme ücretsiz havale EFT işlemleri Akbank tarafından emekliye sunulan ayrıcalıklar arasında yer alıyor.

GARANTİ BBVA 2022 EMEKLİ PROMOSYON ÖDEMESİ

Garanti BBVA 31 Ekim tarihine kadar geçerli olan kampanyası kapsamında emeklilere Maaş promosyonu olarak 6.000 lira ödeme yapıyor. Ancak bir 31 Ekim tarihleri arasında kredi kartı başvurusu yapan emekliler 500 lira harcamaları ve 2 adet otomatik ödeme talimatı vermeleri durumunda oruç kazanıyor. Garanti Bankası’nda da emekli havale ve EFT işlemleri için ödeme alınmıyor. Kredi ve kredi kartlarında ise özel fırsatlar Emekliyi ekliyor.

DENİZBANK 2022 EMEKLİ PROMOSYON ÖDEMESİ

DenizBank’tan emekli maaş promosyon ödemelerine güncelleme geldi. Geçmiş dönemlerde bin liraya varan promosyonu Denizbank Ekim ayında 6000 TL Maaş promosyonu vermeye başladı. Ayrıca otomatik ödeme talimatı verenlere DenizBank’tan ek ödeme fırsatı da bulunuyor. DenizBank’ın kampanyası 31 Aralık 2022 tarihine kadar geçerli.

ING 2022 EMEKLİ PROMOSYON ÖDEMESİ

ING emekli maaş promosyonu kampanyasına 31 Ekim tarihine kadar uzattığını duyurdu. 3500 TL ve üstü emekli maaşı alan emekliler Bu tarihe kadar başvuru yapmaları halinde ING Türkiye’den 7 bin liraya varan Maaş promosyonu alabiliyor. Ayrıca emekli yakınını bankaya götürenler de Kişi başı 250 TL ödül fırsatından faydalanabiliyor.

İŞ BANKASI 2022 EMEKLİ PROMOSYON ÖDEMESİ

Emekli promosyon ödemeleri ne 31 Ekim tarihine kadar uzatan İş Bankası Birgül emekliye şu anda 7.500 liraya varan promosyon ödüyor. Aynı zamanda yakınını getiren ve referans olan emeklilere de 500 liraya varan maxipuan hediye ediliyor. İş Bankası’nın bu kampanyasından kazanılan maxipuanlar sadece pazarama da kullanılabiliyor.

Başa dön tuşu