GÜNDEM

SSK ve Bağ-Kur’lu emeklinin ek ödemelerine ZAM! O banka tam 11 bin TL’yi ATM’den ödüyor

SSK ve BAĞ-KUR’LU emekliye 3500 TL maaş almaları durumunda verilen ek ödemelerine zam yapıldı. O banka resmi internet sitesi üzerinden ilan etti nokta ödemeler ATM’den yapılacak. Başvurular ise şubelerden kabul ediliyor.

3500 TL ve üstü emekli maaşı alan SSK ve BAĞ-KUR ve emekli için ek ödemeler e zam geldi. Milyonlarca emekliyi ilgilendiren son dakika duyurusu ise TEB Bankası’ndan geldi. Başvuru yapan emeklilere ATM’den tam 11 bin TL ödeme yapılacak. Başvuru şartları ise bankanın resmi internet sitesi üzerinden ilan edildi. Başvuru yapmak isteyen emeklilerden ek koşul istenmiyor. Sadece t.c. kimlik kartı ile en yakın TEB şubesine gitmek ve maaşınızı taşıyarak 3 yıl kalma sözü vermek yetiyor. Emekliye ödeme yapmaya hazır olan TEB Bankası farklı avantajlar da sunmaya devam ediyor.

Milyonlarca emekliyi için TEB Bankası son dakika duyurusu yayınladı. 3500 TL ve üstü emekli maaşı alan SSK ve BAĞ-KUR ve emekli banka şubesine giderek maaşını taşıması durumunda tam 11 bin TL ödemeyi ATM’den olacak. Ödemeler için herhangi bir ek koşul istenmiyor. Ancak başvuru süresi var. Süresi içerisinde şubelere giderek başvuru işlemlerini tamamlayan tüm emekliler bu ödemeden faydalanabilecek. Emekli için yapılacak olan ek ödemelerde TC kimlik kartı ile başvuru yapmak yetiyor. Ödemeler ise hesaba geçiyor yani ATM’den çekilebiliyor. TEB emekli maaş promosyonu ödemeleri ile ilgili merak edilen her şey haberimizin devamında…

EYLÜL AYI EMEKLİ EK ÖDEMELERİ 11 BİN TL OLDU

Türkiye Ekonomi Bankası tarafından milyonlarca emekli vatandaşa sağlanan Eylül ayı emekli maaş promosyon ödemeleri tam 11000 TL oldu. Ağustos ayında 10 bin liraya varan Maaş promosyonu ödeyen TEB Eylül ayında bu rakamlara zam yaptı. Ödemelerin 8.500 TL’ye doğrudan Maaş promosyonu olarak verilirken 2500 TL’si ise emekli bir yakınını bankaya getiren ve referans olarak müşteri yapan emeklilere veriliyor. SSK, BAĞ-KUR ve memur emeklisi emeklilerin tamamı ile birlikte dul ve yetim aylığı alanlarda Maaş promosyonu için bankaya başvuru yapabiliyor.

BAŞVURULAR ŞUBELERDEN KABUL EDİLİYOR

TEB emekli maaş promosyonu ödemeleri için başvurular banka şubelerinden kabul ediliyor. Aynı zamanda emekliye verilecek olan maaş promosyonunda ödemelerin ATM üzerinden yapıldığı öğrenildi. Başvuru yapmak için istenen önemli şart ise 3 bin 500 TL üstü maaş alıyor olmak. Bu tutarın üstünde maaş alan emekliler doğrudan TEB şubesine giderek TC kimlik kartı ile birlikte başvuru işlemlerini gerçekleştirebiliyor. Bunun yanında emekli vatandaşlar başvuru işlemlerini yaparken 3 yıl kalma sözü vermek zorunda. 3 yıl boyunca bankadan emekli maaşı almaya söz veren tüm emekliler 3 gün içinde ATM’den ödemelerini alabiliyor. Aynı zamanda emekliler için sağlanan karşılıksız ödemeleri ek olarak TEB Bankası avantajlı kredi ve kredi kartı da veriyor.

TEB’DEN EMEKLİYE DÜŞÜK FAİZLİ KREDİ

Emekli maaşını taşıyan ve 3 yıl kalma taahhüdü vererek TEB Bankası müşterisi olan emekliler aynı zamanda düşük faizli kredi imkanlarından da yararlanabiliyor. Bireysel ihtiyaç kredisi, taşıt kredisi ve konut kredisi faiz oranları emekliye özel olarak belirleniyor. Ancak emeklilerin Kredi kampanyasından faydalanabilmesi için 1200 puan ve üstü kredi notu olması gerekiyor. Detaylı bilgileri en yakın TEB şubesinden alabilirsiniz.

Başa dön tuşu