MEDYA

Süperstar Ajda Pekkan’a nazar değdi! Kötü haber geldi, apar topar ameliyata alındı

Sahnedeki dans performansları ile son dönemlerde çok konuşulan Süperstar Ajda Pekkan’dan kötü haber geldi. Ünlü sanatçının sabaha karşı evinde düştüğü ve kalça kemiğini çatlattığı öğrenildi. Ajda Pekkan yaşanan kaza sonrasında apar topar ameliyata alındı.

Süperstar Ajda Pekkan sevenlerini korkuttu. Son dönemlerde sahnedeki dans performansı ile çok konuşulan Ajda Pekkan sabaha karşı evinde düşerek kalça kemiğini çatlattı. Ünlü sanatçının hemen hastaneye kaldırıldığı Ve apar topar ameliyata alındığı öğrenildi.

Dansıyla sosyal medyada gündem olmuş

Süperstar Ajda Pekkan’ın Geçtiğimiz günlerde bir konserinde dans ettiği görüntüler sosyal medyada yayılmış ve kısa sürede gündeme oturmuştu. Hatta Tansu Dayan Ajda Pekkan’ın taklidini yaptığı bir videoda yayınlamıştı. Görüntülerin çok konuşulması sonrasında Ajda Pekkan kırgın olduğunu belirterek artık dans etmeyeceğini söylemişti. Süperstar’a nazar değdi.

Apar topar ameliyata alındı

76 yaşındaki şarkıcı Ajda Pekkan’dan kötü haber geldi. Ünlü sanatçının menajeri sosyal medyadan yaptığı açıklamada bu sabah saatlerinde evinde düştüğünü ve kalça kemiğinin çatladığını söyledi. Ajda Pekkan apar topar ameliyata alınırken Kasım ayında vereceği konserlerde iptal edildi.

Başa dön tuşu