GÜNDEM

Tam 6 özel banka bir araya geldi borçlarınızı kapatıyor! Finansbank, İş Bankası Garanti, Yapı Kredi, Akbank ve ING’den görüşmemiş kampanya

Bankalar, borcu olan vatandaşlara yardımcı olmak için adeta birbiriyle yarışıyor. Tam 6 bankadan, borcunu ödeyemeyen vatandaşlar için son dakika duyurusu geldi. Finansbank, İş Bankası Garanti, Yapı Kredi, Akbank ve ING’den görüşmemiş kampanya ile cebinizi rahatlatacak.

Finansbank, İş Bankası Garanti, Yapı Kredi, Akbank ve ING’den borcu olanlara bomba gibi bir kampanya duyurusu geldi. Artık borçlarınızı düşünmenize gerek yok, çünkü tam 6 banka sizin için elini taşın altına koyuyor. Bu bankalar, hesap kitaplarınızı altüst edecek. Düşük faizli borç kapatma kredisi sayesinde tüm dertlerinizden kurtulacak, derin bir oh çekme şansı elde edeceksiniz. Bankalar, yeni kampanyalarını bir bir duyurdu. Hepsi faiz oranlarını adeta dibe çekti ve borcu olanlar için yeni bir kolaylık sağladı. Peki, hangi bankalar borç kapatma kredisi veriyor? Borç kapatma kredisi veren bankalar ve faiz oranları haberimizde…

Acil nakit para ihtiyacı özellikle ekonomik krizin başlaması ile birlikte daha da arttı. Hayat pahalılığı nedeniyle vatandaşların aldığı maaşlar yetmiyor ve bu durumda bir çok kişi ihtiyaçlarını karşılamak için banka kredilerine yöneliyor. Ancak bir süre sonra dağ gibi biriken borçlar nedeniyle o kredileri de kapatmak imkansız hale geliyor. Eğer bankaların kara listesine girmek istemiyorsanız bildiğiniz üzere o borçların ödenmesi gerekiyor. Peki, borcunuzu daha düşük faizle kredi veren bankalara taşıyarak kapatmaya ne dersiniz? Merak etmeyin imkansız değil! Finansbank, İş Bankası Garanti, Yapı Kredi, Akbank ve ING sizin için elini taşın altına koydu. Bu bankalardan birine borcunuzu taşıyarak düşük faizle kurtulma şansına artık sahipsiniz. Nasıl mı? İşte Finansbank, İş Bankası Garanti, Yapı Kredi, Akbank ve ING borç kapatma kredisi kampanyası…

QNB FİNANSBANK BORÇ KAPATMA KREDİSİ

Başka bankaları olan borcunuzu tek bir çatı altında toplayarak kapatmak isterseniz Finansbank’tan Sizin için çok özel bir kampanya geldi. Finansbank bir 175 bin TL’ye kadar olan borçlarını kendisine Taşıyan müşterilerine düşük faizli kredi kullandırıyor. Kredi puanına göre verilen faiz oranları 1.54 ile 2.32 arasında değişiklik gösteriyor. En net bilgileri Finans Bankası resmi internet sitesi üzerinden alabilirsiniz.

İŞ BANKASI DÜŞÜK FAİZLİ BORÇ KAPATMA KREDİSİ

Türkiye’nin köklü bankalarından olan ve her daim kampanyaları ile müşterilerinin yüzünü güldüren İş Bankası yine borcu olan müşterileri için de özel bir fırsat sunuyor. İş Bankası borç kapatma kredisi sayesinde düşük faizli olarak borçlarınızdan kurtulmak ve tek bir çatı altında toplayarak ödemek mümkün. İş Bankası’nın düşük faizli kredi kampanyasına başvuru yapmak isteyenler en yakın şubeye giderek ya da mobil bankacılık ve internet bankacılığı kanalları üzerinden başvuru işlemlerini yapabilir.

AKBANK DÜŞÜK FAİZLİ BORÇ KAPATMA KREDİSİ

Akbank’ta 20 bin liraya kadar olan borçlarınızı için borç kapatma kredisi ya da borç transfer kredisi sağlıyor. 12 ay vade seçenekleriyle alacağınız borç kapatma kredisinde faiz oranları yüzde 1,98’den başlıyor. En yakın Akbank şubesine giderek borç transfer ve borç kapatma kredilerinin tüm detaylarını öğrenme şansını elde edebilirsiniz.

GARANTİ BBVA DÜŞÜK FAİZLİ BORÇ KAPATMA KREDİSİ

Bankalara olan borçlarını zaman kurtulmak istiyorsanız Garanti BBVA’nında sizin için özel bir kampanyası bulunuyor. 25 bin TL’ye kadar olan kredi ve kredi kartı borçlarınızı Garanti Bankası çatısı altında toplayarak düşük faizli ve 36 ay vadeli şekilde kurtulma şansına sahip olabilirsiniz. Garanti Bankası borç kapatma kredisi için en yakın şubeyi ziyaret etmenizi tavsiye ediyoruz.

ING BANK DÜŞÜK FAİZLİ BORÇ KAPATMA KREDİSİ

ING Türkiye yeni müşterileri için özel bir kampanyaya imza atıyor. ING borç transfer kredisi kampanyası kapsamında yüzde 1,54’ten başlayan faiz oranları ile 36 ay vadeli kredi kullanmak mümkün. ING borç kapatma kredisi ya da borç transfer kredisi için mobil bankacılık ve internet bankacılığı hizmetlerini kullanabileceğiniz gibi en yakın Şube üzerinden de başvuru işlemlerinizi yapabilirsiniz.

YAPI KREDİ DÜŞÜK FAİZLİ BORÇ KAPATMA KREDİSİ

Özellikle emekli promosyon kampanyaları ile dikkatleri üzerine çeken Yapı Kredi Bankası borç kapatma ve borç transfer kampanyaları ile de öne çıkıyor. Yapı Kredi Bankası 36 ay vadeli düşük faizli borç kapatma kredisi imkanı sunuyor. Kredi notuna göre verilen borç kapatma kredisi mi almak istiyorsanız Yapıkredi şubelerine gitmenizi yetecek.

Başa dön tuşu